بازیگر نقش کانگ فاتح از شهرت بیش از حد می‌ترسد!

بازی کردن نقش چندین ورینت خسته کننده است

بازیگر نقش کانگ فاتح

اخیرا طی یک مصاحبه رسمی، بازیگر نقش کانگ فاتح (Kang The Conqueror)، جاناتان میرز (Jonathan Majors) درباره شهرت بیش از حد و تاثیرات آن صحبت کرده است و اظهار می‌کند که شاید یک روز بر اثر آن حتی بمیرد!

فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول پر است از اتفاقات عجیب و غریبی که تقریبا همه آن‌ها به نحوی با مولتی ورس در ارتباط خواهند بود. به هر حال نام سه‌گانه جدید فاز چهارم تا ششم دنیای سینمایی مارول مولتی ورس ساگا نام دارد و حال که به پایان فاز چهارم MCU نزدیک می‌شویم، تقریبا هرآنچه که درباره جهان موازی مارول نیاز بوده را متوجه شده‌ایم!

با این وجود اگر تانوس ابرشرور خط زمانی مقدس و زمین ۶۱۶ بود، حال انتقام جویان و شاید بهتر است بگوییم تمامی مردم جهان‌ها در دنیای مارول باید نگران یک تهدید فوق‌العاده بزرگ‌تر باشند؛ کسی که حتی خود حمله تانوس را هم کنترل کرده بود و عملا همه چیز در مورد زمان و جهان موازی را می‌داند.

حضور کانگ فاتح در واقع چیزی است که به هیچ وجه دنیای سینمایی مارول نمی‌تواند از آن اجتناب کند و به همین ترتیب نیز اولین بار در سریال Loki با یک نسخه خاص از آن مواجه شدیم که ظاهرا همه دیگر ورینت‌های خود را شکست داده و موفق شده بود تا یک خط رشته خط زمانی که در هیچکدام از آن‌ها فردی به نام ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) به قدرت نمی‌رسد را مدیریت کند؛ بدون اینکه هیچ شاخه زمانی تازه‌ای به وجود بیاید.

با این حال سیلوی (Sylvie) موفق شد تا او را بکشد و همین مورد نیز باعث شد تا دنیای سینمایی مارول وارد یک مولتی ورس بزرگ شود؛ چیزی که خود موجب به قدرت رسیدن میلیون‌ها کانگ فاتح می‌شود و یک جنگ مولتی ورسی فوق‌العاده بزرگ را به وجود خواهد آورد. با این وجود چیزی که بیشتر از همه باعث محبوبیت و جذاب شدن شخصیت کانگ فاتح می‌شود، بازیگر سرشناس و هنرمند آن خواهد بود.

صحبت‌های بازیگر نقش کانگ فاتح درباره این شخصیت مارولی

در واقع آخرین بار که ما جاناتان میرز را در نقش یکی از ورینت‌های مختلف کانگ دیدیم، در سریال Loki و با هویت He Who Remains بود؛ کسی که همه چیز را مدیریت می‌کرد و خط زمانی مقدس یا همان ۶۱۶ را به عنوان تنها تایم لاین اصلی انتخاب کرده بود.

با این حال این آخرین باری نیست که ما بازیگر نقش کانگ فاتح را می‌بینیم و او به گفته کوین فایگی (Kevin Feige) قرار است تا در نقش چندین کانگ دیگر هم حاضر شود؛ طوری که انگار او نقش یک نفر را از چندین جهان مختلف بازی می‌کند و هربار که کانگ کشته شود، دوباره جاناتان میرز باید نسخه متفاوت آن را بازی کند. این در حالی است که هنرنمایی خیره‌کننده او در سریال Loki خود به حد کافی باعث شده بود تا طرفداران برای دیدن مجددش شدیدا در انتظار باشند.

جاناتان میرز در مصاحبه اخیر خود اظهار کرده که بازی کردن نقش کانگ در نسخه‌های مختلف، یکی از بهترین کارهایی است که او در دوران زندگی هنری خود انجام داده، ولی او همچنین اعلام کرده که نباید اجازه بدهد که کانگ جاناتان را بگیرد! این یعنی اگر قرار باشد تا چندین نسخه متفاوت از یک شخصیت را بازی کند، قاعدتا کمی کار برایش دشوار خواهد بود و ممکن است حتی روی زندگی شخصی‌اش تاثیر بگذارد.

به هر حال ما قرار است تا نسخه فاتح این شخصیت را اولین بار در فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania مشاهده کنیم؛ جایی که او در مقابل مرد مورچه‌ای و زنبورک حاضر می‌شود و ظاهرا قرار است تا در آن شاهد اطلاعاتی درباره انواع نسخه‌های دیگر کانگ هم باشیم. همچنین کسی لنگ (Cassie Lang) شخصیت دیگری است که به عنوان دختر اسکات لنگ (Scott) حاضر می‌شود و راه پدرش را ادامه خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا