مارول چگونه ارتباط کانگ و انتقام جویان را تغییر داده است؟

تغییری که می‌تواند پیامدهای مهم داشته باشد

کانگ و انتقام جویان

استودیو مارول (Marvel Studios) قبلا تغییر بزرگی در ارتباط کانگ و انتقام جویان ایجاد کرده و این موضوع می‌تواند پیامدهای مهم در فیلم Avengers: The Kang Dynasty داشته باشد.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania تغییر بزرگی در رابطه با ارتباط کانگ و انتقام جویان ایجاد کرده که می‌تواند تاثیر مهمی در اولین رویارویی آن‌ها در فیلم Avengers: The Kang Dynasty داشته باشد. در کمیک‌های مارول، کانگ فاتح (Kang the Conqueror) به عنوان یکی از بزرگترین ابرشرورها و دشمن گروه انتقام جویان (Avengers) شناخته می‌شود و آن‌ها درگیر مبارزه‌ای می‌شوند که ده‌ها سال طول می‌کشد.

کانگ فاتح هنوز در دنیای سینمایی مارول (MCU) با انتقام جویان ملاقات نکرده، اما تائید شده که این شرور که جاناتان میجرز (Jonathan Majors) نقشش را ایفا می‌کند، از قبل با این گروه آشنا است، زیرا او در طی سفر خود در زمان، در مقطعی از گذشته با انتقام جویان جنگیده است و حتی تعدادی از اعضای این گروه به دست او کشته شده‌اند.

آن چه که فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania در مورد کانگ و انقام جویان فاش می‌کند، تغییرات بزرگی نسبت به کتاب‌های کمیک دارد. این طور که به نظر می‌رسد، کانگ در دنیای سینمایی مارول نسبت به کمیک‌ها موفقیت بیشتری را در مبارزه با انتقام جویان تجربه کرده است. با این حال او در کمیک‌ها سابقه پیروزی بر انتقام جویان را نداشته است.

در کمیک‌ها او به شدت از انتقام جویان متنفر است، در حالی که در دنیای سینمایی مارول می‌بینم او نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت است. کانگ در کمیک‌های اولیه انتقام جویان شکست‌های مکرری از آن‌ها خورد و همین باعث شد که او بسیار خشمگین شود. او نیاز به انتقام داشت، بنابراین کشتن انتقام جویان را بزرگترین اولویت خود قرار داد.

به نظر می‌رسد کانگ در MCU به شکست دادن انتقام جویان عادت داشته باشد و در نتیجه قدرتمندترین ابرقهرمانان زمین را خطر بزرگ و جدی‌ای نداند. در نتیجه همین موضوع می‌تواند پیامد تاثیرگذاری در فیلم Avengers: The Kang Dynasty داشته باشد و موجب شکست خوردن ابرشرور بزرگ حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) شود.

فیلم Avengers: The Kang Dynasty در تاریخ ۲ مه ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران می‌شود. سپس یک سال بعد فیلم Avengers: Secret Wars در تاریخ ۱ مه ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۵) اکران می‌شود که داستان حماسه مولتی‌ورس را به پایان می‌رساند. گزارشاتی بسیاری منتشر شده جاناتان میجرز قرار است به دلیل اتفاقات و حواشی اخیر از نقش کانگ فاتح کنار گذاشته شود و حتی استودیو مارول جایگزین احتمالی او را نیز انتخاب کرده، اما هنوز هیچ خبری به صورت رسمی اعلام نشده است.

3.3 7 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا