کارگردان فیلم Jurassic World 3 تصویری از پشت‌صحنه منتشر کرد

آیا برای اولین بار دایناسورها را در برف می‌بینیم؟

کارگردان فیلم Jurassic World 3

آقای Colin Trevorrow کارگردان فیلم سینمایی Jurassic World 3 تصویری تازه از پشت‌صحنه‌ی ساخت آن منتشر کرد که مربوط به ضبط سکانسی در یک محیط برفی است.

قسمت سوم از سری فیلم‌های «دنیای ژوراسیک» که حالا با نام رسمی Jurassic World: Dominion شناخته می‌شود، تا به حال بخشی از روند تولید خود را پشت سر گذاشته، اما فعلا به خاطر شیوع ویروس کرونا ساخت آن متوقف شده است. در عوض تروورو ترجیح داده تا برای حفظ هیجان طرفداران، تصویری از پشت صحنه را در توییتر به اشتراک بگذارد. او در کنار انتشار این تصویر، از فعالان حوزه‌ی سرگرمی و هنر دعوت کرده است تا تصویری از خود هنگام کار منتشر کنند.

به تمام حرفه‌ای ها در دنیای فیلم، تلویزیون، سرگرمی و هنر، به چالش انتشار یک عکس از خود در کارتان ملحق شوید. فقط یک عکس، بدون توضیحات. هدف غرق کردن رسانه‌ی اجتماعی با حرفه‌ی ماست. این متن را کپی و یک عکس منتشر کنید.

حالا از کجا معلوم که این عکس منتشر شده توسط کارگردان فیلم Jurassic World 3 به همین اثر مربوط باشد؟ جواب ساده است؛ اول از همه این‌که اکانت رسمی Jurassic World در توییتر آن را ریتوییت کرده است! دوم در تصویری که تروورو آن را مشاهده می‌کند، چهره‌ی Isabella Sermon را می‌بینیم. بازیگری که ایفاگر نقش شخصیت Maisie Lockwood در قسمت قبلی یعنی Fallen Kingdom بود و حالا بزرگ‌تر شده است.

نکته‌ی جالب دیگر این تصویر، ضبط سکانس در یک محیط برفی است. آیا امکان دارد برای اولین بار در سری فیلم‌های ژوراسیک، دایناسورها را در محیط برفی ببینیم؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال باید منتظر اکران Dominion بمانیم.

طبق برنامه، فیلم سینمایی Jurassic World: Dominion قرار است در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ اکران خود را آغاز کند. البته به شرطی که توقف موقت روند تولید خیلی هم طول نکشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا