1%
  • 10/10

نخستین جزئیات از داستان Jurassic World 4 خبری از اثری دلهره آور می‌دهد

دو ستاره مارول در آن حضور دارند

نخستین جزئیات از داستان Jurassic World 4 خبری از اثری دلهره آور می‌دهد ۳ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ سینما کپی لینک

در فاصله کوتاهی به ورود پروژه به فاز تولید و آغاز فیلمبرداری، نخستین جزئیات از داستان Jurassic World 4 در فضای مجازی منتشر شده است.

یکی از رسانه‌های معتبر اوایل سال جاری میلادی اعلام کرد یونیورسال پیکچرز روی قسمت جدید Jurassic World کار کرده و قصد دارد آن را در آینده‌ای نزدیک جلوی دوربین ببرد. از آنجایی که سه گانه جدید به تازگی تمام شده بود، گمان می‌رفت استودیو آمریکایی به مجموعه پرطرفدار خود استراحت داده و مدتی کنارش بگذارد. با این حال، نه تنها برای ساختش عجله دارد، بلکه برای اکرانش در سال آینده میلادی هم مصمم است.

رسانه Variety چندی پیش گزارشی اختصاصی کار کرد که اولین جزئیات از داستان Jurassic World 4 را شامل می‌شود. طبق آنچه در متن آمده، اثر جدید یونیورسال پیکچرز «برداشتی کاملاً جدید بوده، دوره‌ای جدید از مجموعه ژوراسیک را آغاز کرده و روایتگر سه فرد بالغ و سه نوجوان است که در یک جزیره گرفتار شده‌اند». همانطور که مطالعه کردید، برای توصیف داستان از صفت «جدید» استفاده شده اما چنین ایده‌ای را در قسمت‌های پیشین دیده بودیم.

اینکه شخصیت‌های فیلم Jurassic World 4 در یک جزیره گرفتار شده و تلاش دارند جانشان را نجات دهند، نشان می‌دهد با یک اثر دلهره آور طرف خواهیم بود. همچنین در بخش دیگری از گزارش ورایتی از نام Jurassic City استفاده شده که مشخص نیست عنوان نهایی یا موقت پروژه باشد. در ضمن، دست اندرکاران قصد دارند برای فیلمبرداری به تایلند و بریتانیا سفر کنند. همچنین روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز از ماه آینده میلادی آغاز خواهد شد.

اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) که با نقش بلک ویدو (Black Widow) در میان مخاطبان سینما شناخته می‌شود، یکی از نقش‌های اصلی فیلم Jurassic World 4 را بر عهده دارد. ماهرشالا علی (Mahershala Ali) هم که نقش بلید را در فرنچایز Marvel Cinematic Universe بر عهده گرفته، در قسمت جدید دنیای ژوراسیک حاضر است. از دیگران بازیگران می‌توان به روپرت فرند (Rupert Friend) و مانوئل گارسیا رالفو (Manuel Garcia-Rulfo) اشاره کرد.

فیلم Jurassic World 4 از تاریخ ۱۱ تیر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ جولای سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments