1%
  • 0/10

کارگردان فیلم Jurassic World 4 مشخص شد؛ طرفداران حالا به آینده امیدوار هستند!

پروژه در سال جاری جلوی دوربین می‌رود

کارگردان فیلم Jurassic World 4 مشخص شد؛ طرفداران حالا به آینده امیدوار هستند! ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان فیلم Jurassic World 4

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از جدیدترین گزارش‌های خود، کارگردان فیلم Jurassic World 4 را معرفی کرده است.

در حالی که بنظر می‌رسید یونیورسال پیکچرز قصد دارد چند سالی به فرنچایز پارک ژوراسیک (Jurassic Park) استراحت دهد، خبری مبنی بر ساخت قسمت جدید دنیای ژوراسیک (Jurassic World) به گوش رسید. رسانه‌ها همچنین گفته بودند استودیو آمریکایی نسبت به ساخت فیلم مزبور کاملاً مصمم بوده و می‌خواهد آن را در سال جاری میلادی جلوی دوربین ببرد تا برای اکران در سال آینده میلادی آماده شود.

مدت زیادی از انتشار گزارش‌های اختصاصی نمی‌گذشت که استودیو یونیورسال پیکچرز به گمانه زنی‌ها خاتمه داد. این استودیو با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق)، تاریخ انتشار دنیای ژوراسیک ۴ را اعلام کرد. همچنین تقریباً همزمان با این اتفاق، رسانه‌ای معتبر از مذاکره دیوید لیچ (David Leitch) با یونیورسال پیکچرز برای کارگردانی خبر داد؛ مذاکره‌ای که نتیجه بخش نبود.

به لطف گزارشی که رسانه The Hollywood Reporter کار کرده، کارگردان فیلم Jurassic World 4 مشخص شده است. بر این اساس، گرث ادواردز (Gareth Edwards) با یونیورسال پیکچرز به توافق رسیده و برای کارگردانی قسمت جدید قراردادی را به امضا رسانده است. پیوستن او به پروژه، طرفداران فرنچایز را شدیداً به آینده امیدوار کرده است؛ زیرا ادواردز ثابت کرده فیلمساز مستعدی است.

گرث ادواردز در سال ۲۰۱۴ میلادی فیلم Godzilla را به سینماها آورد که موفقیت‌هایش باعث شکلگیری فرنچایز مانسترورس (MonsterVerse) شد. او چند سال بعد Rogue One: A Star Wars Story را جلوی دوربین برد که بخاطر داستان تاریکش، بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخت.

فیلم The Creator هم در پرونده هنری گرث ادواردز دیده می‌شود. این اثر علمی تخیلی در باکس آفیس عملکرد چندان قابل دفاعی نداشت اما توانست تحسین منتقدان را برانگیزد. فیلم The Creator داستانی با محوریت هوش مصنوعی و تقابل انسان‌ها و ربات‌ها را روایت می‌کند. جان دیوید واشنگتن (John David Washington) و جما چان (Gemma Chan) هم بازیگران اصلی‌اش هستند.

فیلم دنیای ژوراسیک 4 از تاریخ ۱۱ تیر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ جولای سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments