1%
  • 0/10

در‌های استودیو نتفلیکس به روی فصل دوم سریال Jupiter’s Legacy بسته شد

اسپین‌اف به جای فصل دوم

در‌های استودیو نتفلیکس به روی فصل دوم سریال Jupiter’s Legacy بسته شد ۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ کپی لینک
فصل دوم سریال Jupiter's Legacy

استودیو نتفلیکس (Netflix) ساخت فصل دوم سریال Jupiter’s Legacy را لغو کرده و به جای ساخت دنباله این فرنچایز، اسپین‌آفی بر اساس کامیک Supercrooks تولید خواهد کرد. این کامیک داستان ابرشرور‌هایی را تعریف می‌کند که در جهان همین فرنچایز اتفاق افتاده و این امر به این معنا است که شخصیت‌های سریال Jupiter’s Legacy را باری دیگر خواهیم دید اما این بار در قاب و عنوانی متفاوت. 

هنوز هیچ آماری تحت عنوان تعداد بینندگان فصل اول سریال Jupiter’s Legacy منتشر نشده است. معمولا استودیو‌هایی مانند نتفلیکس به ندرت چنین آماری را منتشر می‌کنند. متاسفانه برخلاف دیگر اقتباس‌های کامیکی که توسط این استودیو منتشر شده است مانند The Umbrella Academy و Lucifer فصل اول سریال Jupiter’s Legacy آنچنان مورد توجه منتقدان قرار نگرفت و نسبتا ضعیف عمل کرد. به طور مثال امتیاز بسیار پایینی در رتبه بندی Rotten Tomatoes کسب کرده و این امتیاز نسبت به هزینه ساخت این آثر بسیار نا امید کننده است. 

با توجه به صحبت‌های یکی از مسئولین The Hollywood Reporter ساخت تنها هشت قسمت از این سریال مبلغی نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار هزینه داشته و این در حالی است که ساخت ۲۲ قسمت از آثار موفقی چون سریال The Flash تنها نزدیک به ۷۵ میلیون دلار هزینه داشته است. با توجه به این تفاسیر منطقی به نظر می‌آید که چرا استودیو نتفلیکس فصل دوم سریال Jupiter’s Legacy را تولید نخواهد کرد.

مارک میلار (Mark Millar)
در رابطه با فصل اول این مجموعه عنوان کرد که بسیار به اعضای تیم این مجموعه و همکاران خود افتخار کرده و به عقیده او ابر شرور‌ها جذاب‌ترین قسمت هر داستان ابرقهرمانی بوده و علاوه بر آن او علاقه شدیدی به داستان‌های جنایی اسکورسیزی (Scorsese) دارد و به همین دلیل او تصمیم گرفته تا اسپین‌افی بر اساس کامیک Supercrooks  تولید کند. 

کامیک Supercrooks توسط خود میلار و لیانیل فرانسیس یو (Leinil Francis Yu) تولید شده و بر اساس پتانسیل بالای جهان Jupiter’s Legacy داستان‌های شگفت انگیزی را تحت محوریت ابرشرورهای این جهان بیان می‌کند. در این فرنچایز پس از یک قرن اکنون فرزندان بزرگ‌ترین ابر قهرمانان جهان گردهم آمده اند تا قدرت و لیاقت خود را به اثبات رسانده و حق فرزندی خود را به جای بیاورند؛ اکنون در این کامیک شاهد مبارزات این قهرمانان جوان با ابر شرورهایی خواهیم بود که این بار آن‌ها مرکز داستان هستند. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments