تهیه‌کننده Jungle Cruise 2 از ایده‌های مختلف برای داستان این فیلم می‌گوید

چهره‌های قدیمی، ماجراجویی‌های تازه

تهیه‌کننده Jungle Cruise 2

هیرام گارسیا تهیه‌کننده Jungle Cruise 2 در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Screen Rant درباره داستان این فیلم صحبت کرده است.

پس از اینکه فرنچایز دزدان دریایی کارائیب توانست به موفقیت قابل‌توجهی در باکس آفیس جهانی دست یابد، والت دیزنی تصمیم گرفت فیلم‌های بیشتری را با الهام از پارک‌های تفریحی خود بسازد. از نتیجه چنین تصمیماتی می‎‌توان Jungle Cruise را نام برد که توسط ژاومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra) ساخته شد و قرار بود اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده نقره‌ای بیاید. با این حال، اکران گسترده‌اش به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا چند باری عقب افتاد. اثر مزبور نهایتا در جولای سال جاری میلادی به صورت همزمان به سالن‌های نمایش و سرویس استریم دیزنی پلاس آمد و عملکرد بسیار خوبی را از آن خود بر جای گذاشت. در نتیجه، استودیو آمریکایی تصمیم گرفته دنباله‌اش را جلوی دوربین ببرد.

داستان Jungle Cruise 2 درباره یک دکتر به نام لیلی هوتون است که گمان می‌کند درخت اسرارآمیزی در اعماق جنگل‌های آمازون وجود دارد؛ درختی که می‌تواند هر نوع بیماری‌اش را درمان کند. او به همراه برادر خود به آمازون آمده و یک کاپیتان به نام فرانک را استخدام می‌کند تا او را به مقصد مورد نظر برساند. مطابق انتظار، لیلی تنها فردی نیست که بهره‌مندی از درخت اسرارآمیز را در سر می‌پروراند. یک ژنرال ارتش آلمان نازی هدف مشابهی دارد. از بازیگران فیلم ماجراجویی و فانتزی می‌توان به دواین جانسون (Dwayne Johnson) و امیلی بلانت (Emily Blunt) اشاره کرد.

هیرام گارسیا (Hiram Garcia) یکی از تهیه‌کنندگان Jungle Cruise 2 بوده و اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Screen Rant انجام داده است. او در بخشی از گفتگو به ایده‌های موجود داستان این اثر اشاره کرد و فاش ساخت احتمالا مخاطب نه تنها به لوکیشن‌های جدید برده می‌شود، بلکه شاهد المان‌های رازآلود و فراطبیعی تازه‌ای خواهد بود. گارسیا همچنین تاکید کرد دست‌اندرکاران قسمت اول برای ساخت دنباله بازمی‌گردند. در ادامه می‌توانید جملات گارسیا را مطالعه کنید:

حالا که طرفداران از ما استقبال کرده و خواهان یک دنباله هستند، می‌خواهیم خوش بگذرانیم! ما با دو شخصیتی [لیلی و فرانک] آشنا شده‌ایم که شیمی بسیار خوبی بینشان برقرار بوده است. در حال حاضر مشغول صحبت درباره ایده‌های بزرگتر و سرگرم‌کننده‌تر هستیم؛ ایده‌هایی که ما را به لوکیشن‌های مختلف در سراسر جهان می‌برند.

تهیه‌کننده Jungle Cruise 2 در ادامه مصاحبه گفت:

هیچ کس نمی‌داند شخصیت‌های اصلی با چه چیزهای فراطبیعی و رازآلودی مواجه خواهند شد. من نمی‌توانم چیزی به شما بگویم جز اینکه تمامی دست‌اندرکاران قسمت اول بازمی‌گردند. در جریان ساخت قسمت اول بین ما دوستی و عشق بزرگی شکل گرفت و گمان می‌کنم این موضوع با دنباله ادامه یابد. [فکر می‌کنم] این دوستی تاثیری مثبتی روی کیفیت قسمت دوم بگذارد.

اگرچه ارقام نویدبخشی طی هفته‌های گذشته به ثبت رسیده، باکس آفیس جهانی هنوز نتوانسته به شرایط پیش از همه‌گیری ویروس کرونا بازگردد. همین موضوع هم باعث شد Jungle Cruise با وجود پتانسیل بالا تنها ۲۱۱ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. به این رقم باید درآمد چند ده میلیون دلاری از سرویس استریم دیزنی پلاس را اضافه کرد.

قسمت دوم Jungle Cruise در حال حاضر فاز ابتدایی ساخت را پشت سر گذاشته و در تاریخ نامشخصی از آینده جلوی دوربین می‌رود. تاریخ اکران هم مشخص نیست و باید به گمانه‌زنی بسنده کرد. البته از آنجایی که گشت و گذار در جنگل در تابستان منتشر شد و عملکرد خوبی را به ثبت رساند، احتمالا قسمت دوم در همین فصل اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا