تماشا کنید: بازی Jumanji: The Curse Returns معرفی شد

این محصول قیمت پایینی دارد

تماشا کنید: بازی Jumanji: The Curse Returns معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو مارملید گیمز در شب افتتاحیه Gamescom 2021 تریلر جدیدی را به نمایش گذاشت و از بازی Jumanji: The Curse Returns رونمایی کرد.

جومانجی یک فرنچایر رسانه‌ای است که با انتشار کتاب کودکان Jumanji در سال ۱۹۸۱ میلادی شکل گرفت. در پی شهرت و محبوبیتی که توانست میان مخاطبان هدف خود دست یابد، اقتباس‌های آن به مدیوم‌های مختلف مانند سینما، تلویزیون و بازی‌های ویدیویی راه یافت. البته شهرت فرنچایز طی یک دهه گذشته کاهش قابل‌توجهی را تجربه کرده بود، تا جایی که کمتر مخاطب عام سینما نامش را می‌دانست. این شرایط با اکران Jumanji: Welcome to the Jungle در سال ۲۰۱۷ میلادی تغییر کرد. محصول سونی پیکچرز به واسطه عملکرد کم‌نقص تیم بازیگری و صد البته طنزهای موجود در فیلمنامه نقدهای نویدبخشی را دریافت کرد و نزدیک به ۱ میلیارد دلار فروخت.

موفقیت‌های تجاری Jumanji: Welcome to the Jungle باعث شد سونی پیکچرز قسمت دوم را ساخته و روی پرده نقره‌ای ببرد. Jumanji: The Next Level فروش کمتری نسبت به برادر بزرگتر خود تجربه کرد اما ۸۰۰ میلیون دلار رقم کافی‌ای بود تا سامورایی چراغ سبز قسمت سوم را صادر کنند. اطلاعاتی پیرامون این فیلم در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم فرآیند نوشتن فیلمنامه‌اش هنوز به انتها نرسیده است. با این حال، در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان قرار دارد. در ضمن، حالا که برند جومانجی شهرت گذشته خود را بدست آورده، طبیعی است که نام‌های حوزه‌های مختلف بخواهند از شرایط به وجود آمده بیشترین بهره را ببرند.

مارملید گیمز در شب افتتاحیه Gamescom 2021 از بازی Jumanji: The Curse Returns رونمایی کرده است. مارملید در حوزه ساخت بازی‌های تخته‌ای دیجیتالی تخصص داشته و در پرونده هنری‌اش نام‌های مختلفی از جمله Monopoly – Board game classic about real-estate و The Game of Life 2 دیده می‌شود. تیم توسعه برای نوشتن داستان از فیلم Jumanji محصول سال ۱۹۹۵ میلادی الهام گرفته است. همچنین این بازی به صورت چندنفره بوده و حداکثر از ۴ نفر پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند به صورت آفلاین یا آنلاین پای تجربه آن بنشینند. در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی سازندگان را مطالعه کنید:

Jumanji: The Curse Returns چهار کاربر را دور هم جمع کرده و آن‌ها را مقابل موجودات و گیاهانی قرار می‌دهد که جومانجی به جهان ما می‌فرستد. شما باید به عنوان اعضای یک تیم همکاری کرده، خود را به مرکز بازی رسانده و شهر برنت فورد را از شر حمله موجودات جنگلی نجات دهید.

گیم پلی بازی Jumanji: The Curse Returns از یک فرمت ساده پیروی می‌کند: تاس را می‌اندازید، چیستان را خوانده و خود را برای مواجهه با تهدیدهایی که جنگل می‌فرستد آماده می‌کنید. در لحظات درست از آیتم‌های مناسب استفاده کنید، پاورآپ‌ها را مدیریت کنید و از قابلیت‌هایی بهره ببرید که به کمکشان تهدید را با یک حرکت از بین ببرید.

نسخه پی‌سی Jumanji: The Curse Returns در تاریخ ۱۰ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ سپتامبر) از طریق استریم منتشر می‌شود. این نسخه ۱۲.۹۹ دلار قیمتگذاری شده است. نسخه نینتندو سوییچ هم در دست ساخت بوده و در زمان نامشخصی از سال جاری میلادی به بازار خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا