انیمه سریالی جوجوتسو کایسن: توضیح مبارزه یوتا و کنجاکو
1%
  • 0/10

انیمه سریالی جوجوتسو کایسن: توضیح مبارزه یوتا و کنجاکو

اتفاقی که همه طرفداران را بهت زده کرد.

انیمه سریالی جوجوتسو کایسن: توضیح مبارزه یوتا و کنجاکو ۱۵ ۱۶ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

در انیمه سریالی جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen) یوتا و کنجاکو در مقابل همدیگر قرار می‌گیرند. اکنون ما نیز در ادامه این مطلب به بررسی و توضیح این مبارزه می‌پردازیم.

چپتر دویست و چهل و سه از مانگای انیمه سریالی جوجوتسو کایسن، یکی از تکان دهنده ترین  اتفاقات کل این مجموعه را به طرفداران خود به تصویر کشید. آرک The Culling Game همچنان ادامه دارد و هر چپتر از چپتر قبلی‌اش شوکه کننده‌‌تر پیش می‌رود. در این آرک، طرفداران شاهد کشته شدن بسیاری از شخصیت‌های فوق العاده این داستان بودند که به هیچ عنوان گمان نمی‌کردند این اتفاق برایشان رخ دهد. توجه داشته باشید که این مطلب حاوی اسپویل از مانگا و انیمه می‌باشد.

در چپتر دویست و چهل و سه از انیمه بسیار جذاب و پرطرفدار جوجوتسو کایسن نیز، بار دیگر، اتفاق مشابهی رخ داد. در این چپتر یکی از مهمترین شخصیت‌های داستان، در طی درگیری که بین دو نیروگاه اتفاق می‌افتد، در نهایت کشته می‌شود و طرفداران را بهت زده می‌کند.

کنجاکو در مقابل تاکابا

در طی چند هفته گذشته، انیمه سریالی جوجوتسو کایسن، به طور گسترده‌ای، بر روی مبارزه تاکابا و کنجاکو تمرکز کرده است. تاکابا یکی از شخصیت‌های فرعی در آرک Culling Game بود که طرفداران مجذوب نقش او در داستان شده بودند. تنها خواسته تاکابا این بود که دوستان بیشتری پیدا کند و گمان می‌کرد خنده‌دار بودن باعث نزدیک شدن مردم به او می‌شود. مبارزه او با کنجاکو بدون شک، از جنبه‌های مختلفی برای طرفداران بسیار عجیب بود. این مبارزه چندین چپتر به طول انجامید و به همین خاطر نیز طرفداران گمان می‌کردند که ممکن است منجر به اتفاقات مهمی در داستان بشود. در این نبرد تاکابا به بهترین نحو ممکن از تکنیک‌های نفرین شده‌اش استفاده کرد؛ اینگونه او در نهایت توانست به همه اهداف و خواسته‌هایش در زندگی برسد. در اواخر مبارزه، تاکابا خود پی برد که در حال سپری کردن آخرین لحظات زندگی‌اش است. او مرگ بسیار آرامی داشت و آخرین چیزی که از کنجاکو شنید این بود که او به طور قطع مرد فوق العاده بامزه‌ای است. 

چگونگی مرگ تاکابا

مرگ تاکابا از بسیاری جهات برای طرفداران گیج کننده بود زیرا که طرفداران می‌دانستند او در مبارزه‌اش با کنجاکو به طور جدی آسیب ندید. اما با این وجود، در پایان مبارزه او به گونه‌ای جانش را از دست داد. به زبان ساده‌ بخواهیم بگوییم، مرگ تاکابا به تکنیک نفرین شده‌اش ربط داشت. تکنیک نفرین شده او به گونه‌ای است که به کاربر خود این اجازه را می‌دهد تا هرچیزی که در ذهنش خنده دار به نظر می‌رسد را به واقعیت تبدیل کند. او فکر می‌کرد که مبارزه‌اش با کنجاکو بسیار خنده دار است و در نتیجه آن، هر چیزی که به آن فکر می‌کرد تبدیل به واقعیت می‌شد. این یعنی اگر تاکابا تصور کرده است که در پایان این نمایش کمدی فوق العاده، جانش را از دست می‌دهد، پس در واقعیت نیز، مبارزه با مرگ او پایان می‌یابد. احتمال بسیار زیادی وجود دارد که تاکابا در آرامش نفس‌های آخرش را کشیده باشد زیرا که کنجاکو در نهایت به او گفت بسیار مرد بامزه‌ای است.

حمله یوتا به کنجاکو

به دنبال مبارزه تاکابا و کنجاکو، یوتا، که یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین کارکترهای انیمه سریالی جوجوتسو کایسن است، به کنجاکو، از پشت، حمله کرد. این حمله، کنجاکو را، از آنجایی که یوتا انرژی نفرین شده بسیار زیادی در خود جای داده است، به طور قابل توجهی غافلگیر کرد. می‌توان گفت که ذخایر انرژی نفرین شده او بی انتهاست و چنین حمله‌ای، عملی ناممکن به نظر می‌رسید. با این حال، کنجاکو پی می‌برد که تکنیک تاکابا چنان بر او غلبه کرده بود که نتوانست متوجه حمله یوتا بشود. تاکابا خود را تبدیل به طعمه کرد تا راه را برای یوتا باز کند و کنجاکو را یکبار برای همیشه شکست دهد. اینگونه کنجاکو قبل از آنکه متوجه حمله بشود، توسط یوتا، سرش از بدنش جدا شد. اکنون سوگورو و بدنش نیز در آرامش هستند زیراکه کنجاکو دیگر قادر نیست از او سوء استفاده کند.

مرگ کنجاکو

کنجاکو یکی از ابرشرورهای انیمه سریالی جوجوتسو کایسن بود و مرگ چنین شخصیتی، چیزی بود که طرفداران منتظرش بودند. حال این اتفاق در چپتر دویست و چهل و سه رخ داد. اما این نکته قابل ذکر این است که هیچکس گمان نمی‌کرد، این شخصیت منفی قدرتمند، اینگونه به طور ناگهانی جانش را از دست بدهد و به همین خاطر نیز مرگ او تبدیل به یکی از تکان دهنده ترین اتفاقات داستان شد که همه طرفداران را بهت زده کرد. بینندگان چیز زیادی از این کارکتر نمی‌دانستند و مرگ زودهنگام او از نظر برخی ناامید کننده بود.

هرچند که هنوز این احتمال وجود دارد که کنجاکو نمرده باشد و در چپترهای آینده، بازهم به طریقی به داستان برگردد، زیرا او تا زمانی که مغزش به طور کامل از بدنش خارج نشده باشد، می‌تواند زنده بماند. پس این امکان هنوز وجود دارد که فرار کند و جسد دیگری را تحت کنترل خود درآورد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments