تکنیک نفرین شده یوجی در انیمه جوجوتسو کایسن چیست؟

تکنیک نفرین شده یوجی در انیمه جوجوتسو کایسن چیست؟

رقیب قدر سوکونا!

در مانگای جوجوتسو کایسن، شخصیت اصلی داستان احتمالا می‌تواند از تکنیک نفرین شده خودش در برابر سوکونا استفاده کند.

یوجی در انیمه جوجوتسو کایسن شخصیت اصلی این سری بوده و طرفداران او را در طول سال‌ها شاهد رشد گسترده‌ای از نظر قدرت و مهارت بوده‌اند. یوجی ممکن است پر زرق و برق ترین قهرمان یا محبوب‌ترین شخصیت نباشد، با این حال، او مطمئناً شخصیت جالبی است که در طول سال‌ها در مبارزات فوق العاده شگفت انگیزی شرکت کرده است. یوجی از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند است، اما از همان ابتدا تکنیک نفرین شده‌ای به او داده نشد. اکثریت جادوگران همکار او از تکنیک‌های نفرین شده برخوردار بودند و این باعث شد که طرفداران متعجب شوند که چرا یوجی تکنیک‌های خودش را ندارد. البته، نداشتن یک تکنیک نفرین شده به این معنی نیست که او نمی‌تواند در نهایت یکی را بیدار کند. در واقع، شانس بسیار مناسبی وجود دارد که یوجی در انیمه جوجوتسو کایسن با پیشرفت داستان، یک تکنیک قدرتمند نفرین شده را بیدار کند.

بهترین توانایی‌های یوجی

Itadori Yuji یک مبارز فوق العاده باهوش است. او از نظر جسمی واقعا قدرتمند است و طرفداران قبلاً او را دیده‌اند که قدرتی را به نمایش گذاشته است که بسیار بیشتر از شخصیت‌های دیگر است. هنگامی که او با تودو جنگید، مشخص بود که قدرت بدنی او بسیار بیشتر از تودو است با این حال او در بسیاری از زمینه های دیگر کمبود داشت و این شامل یک تکنیک نفرین شده نیز می‌شد. یوجی معمولاً راه خود را برای دور زدن این نقاط ضعف ابداع می‌کرد. به عنوان مثال، او هنوز هم توانست یاد بگیرد که چگونه از انرژی نفرین شده خود به طور موثر استفاده کند و قدرت مشت ناهمگون را توسعه داد. این مطمئناً یک تکنیک نفرین شده نبود، با این حال، آنقدر قوی بود که حتی برخی از قوی‌ترین دشمنان را به چالش بکشد، و طرفداران او را دیده‌اند که با این قدرت‌ها شگفت‌انگیز انجام می‌دهد.

زمانی که یوجی توسط افرادی مانند گوجو و تودو آموزش دید، در نبرد عالی بود و به سطوح بی‌سابقه‌ای از قدرت رسید، حتی بدون دستیابی به یک تکنیک نفرین شده. در حالی که طرفداران کاملاً تحت تأثیر صفحه نمایش او قرار گرفتند، آنها هنوز می‌دانستند که چیزی کم است و برای اینکه او به سطح بعدی برسد، باید یک تکنیک نفرین شده دریافت کند. در حال حاضر، دریافت یک تکنیک نفرین شده قطعا برای او دشوار خواهد بود، با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق آن را در سنین بسیار پایین بیدار می‌کنند، با این حال، مطمئناً این بدان معنا نیست که غیرممکن است.

یوجی به عنوان حامل سوکونا

مهم‌ترین اتفاقی که برای یوجی در تمام زندگی‌اش افتاده است خوردن انگشت سوکونا و در نتیجه تبدیل شدن به حامل او است. هر زمان که سوکونا کنترل را به دست می‌گرفت، یوجی به طرز باورنکردنی قدرتمند می‌شد. در واقع، طرفداران بارها شاهد بوده‌اند که سوکونا قدرت را به دست گرفته و قدرتی بی‌نظیر را به نمایش گذاشته است. سوکونا قوی‌ترین جادوگر تاریخ است و حتی با وجود اینکه یوجی در اکثر مواقع ۲۰ انگشت او را نداشت، حتی کوچک‌ترین تعداد هم برای نابود کردن قوی‌ترین دشمنان کافی بود. به عنوان مثال، نفرین‌های درجه ویژه که قدرت یک انگشت سوکونا را داشتند به راحتی توسط او نابود شدند. حتی شخصیت‌هایی به قدرتمندی جوگو هیچ شانسی در مقابل سوکونا نداشتند و ماهوراگا تنها یک پله دیگر برای او در نبرد بود.

واضح بود که یوجی در انیمه جوجوتسو کایسن هیولایی است که می‌توان در جنگ بر روی او حساب کرد. یکی از بزرگترین مزیت‌های حامل سوکونا این بود که به یوجی اجازه می‌داد از تکنیک نفرین شده استفاده کند. این تکنیک نفرین شده چیزی جز تکنیک سوکونا نبود که نام آن تا به امروز ناشناخته مانده است اما طرفداران می‌‌دانند که حول محور برش و شکاف می چرخد. این تکنیک نفرین شده دارای دو تکنیک برش قوی است که عبارتند از Cleave و Dismantle. برای هر چیزی که بتوان آن را جادوگر یا فردی با انرژی نفرین شده در نظر گرفت، سوکونا از Cleave استفاده می‌کند. برای هر چیزی که جادوگر نیست یا صرفاً دارای انرژی نفرین شده نیست، Desmantle کار می‌کند. هر دوی این حملات فوق‌العاده قدرتمند هستند و زمانی که در قوی‌ترین حالت مورد استفاده قرار گیرند، هیچ چیزی جلودار آنها نیست.

آیا یوجی یک تکنیک نفرین شده‌اش را بیدار خواهد کرد؟

این سوال که آیا یوجی یک تکنیک نفرین شده را بیدار خواهد کرد یا خیر، سوالی است که مدتهاست در ذهن طرفداران بوده است و احتمالاً پاسخ این سوال مثبت است. این صرفاً به چیزی مربوط می‌شود که گوجو مدت‌ها پیش در داستان به یوجی گفت. به گفته گوجو، از آنجایی که او حامل سوکونا است، تکنیک نفرین شده او به بدنش نفوذ می‌‌کند و به مرور زمان می‌تواند از این تکنیک نفرین شده نیز استفاده کند. این فقط به این معنی است که یوجی می‌تواند همان تکنیک نفرین شده را به عنوان سوکونا به دست آورد. این تا حدودی شبیه نحوه عملکرد تکنیک‌های نفرین شده به ارث رسیده است. اگرچه تکنیک سوکونا مطمئناً یک تکنیک ارثی نیست و نمی‌توان آن را به سادگی به کسی منتقل کرد، اما به یوجی نفوذ می‌کند و به او نیز امکان دسترسی به آن را می‌دهد.

طرفداران قبلاً اجمالی از این اتفاق را در داستان دیده اند. به عنوان مثال، زمانی که یوجی در بازی کشتار گزینشی با سوکونا می‌جنگید، در برابر حملات اسلش که سوکونا به سمت او انجام مقاومت نشان می‌داد. این غیر قابل باور است، به خصوص برای کسی که کاربر تکنیک معکوس نفرین شده نیست. در عین حال، طرفداران باید به یاد داشته باشند که خود سوکونا پس از درگیری زخم شد و این بریدگی می‌توانست از خود یوجی باشد.

برای یوجی اجتناب‌ناپذیر است که تکنیک نفرین شده را دریافت کند و محتمل‌ترین احتمالی که او در نهایت آن را دریافت خواهد کرد همانی است که سوکونا به کار می‌برد. Yuji می تواند از Cleave و Dismantle استفاده کند. همچنین جنبه های دیگری از تکنیک نفرین شده سوکونا وجود دارد که طرفداران هنوز نمی دانند. سوکونا اسرار تکنیک نفرین شده خود را فاش نکرده است، حتی اگر انجام این کار، کارایی قدرت‌های او را افزایش دهد. طرفداران او را دیده‌اند که از توانایی‌های پیروکینتیک استفاده می‌کند و در عین حال، گاهی اوقات به نظر می‌رسد که او تقریباً از توانایی‌های جادوگران دیگر کپی می‌کند. چیزهای زیادی در مورد تکنیک نفرین شده سوکونا توضیح داده نشده است و شاید وقتی یوجی در انیمه جوجوتسو کایسن به آن دسترسی پیدا کند، طرفداران واقعاً یاد بگیرند که این قدرت چیست.

یوجی با یک تکنیک نفرین شده چقدر قوی خواهد شد؟

با تکنیک نفرین شده سوکونا که در اختیار دارد، یوجی قطعا بسیار قدرتمند خواهد شد. البته او هنوز به سطح خود سوکونا نمی‌رسد، با این حال باید راه خود را تا آن نقطه تمرین کند. خود تکنیک نفرین شده به اندازه کافی قوی است تا به بدترین نحو، اکثر مبارزانی که در دنیای جوجوتسو کایسن وجود دارند را نابود کند. طرفداران تخریب گسترده‌ای را که سوکونا حتی با فقط ۱۵ انگشت در گذشته ایجاد کرده بود دیده‌اند. همچنین مشخص شده که او با جادوگرانی مانند گوجو مبارزه کرده و عملکرد فوق العاده خوبی داشته است. اکنون، واقعیت این است که سوکونا بسیار کامل‌تر از یوجی است که فقط با یک تکنیک نفرین شده باشد، با این حال، به طرفداران نگاهی اجمالی به یوجی می‌دهد که در آینده چگونه خواهد بود.

در عین حال، طرفداران باید به یاد داشته باشند که یوجی پس از بیدار کردن تکنیک نفرین شده خود نیز به رشد خود ادامه خواهد داد. به عنوان مثال، یوجی فقط نیاز به درک تکنیک معکوس نفرین شده دارد. هنگامی که او همه این کارها را انجام داد و آنها را با قدرت بدنی باورنکردنی خود ترکیب کرد، مطمئناً به یک جادوگر غیرقابل توقف تبدیل خواهد شد و شاید فردی شایسته رقابت با سوکونا باشد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا