گوجو در سری جوجوتسو کایسن
1%
  • 0/10

شایعات مربوط به گوجو در سری جوجوتسو کایسن!

بازگشتی شرورانه؟

شایعات مربوط به گوجو در سری جوجوتسو کایسن! ۷ ۱۶ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

شخصیت گوجو در انیمه جوجوتسو کایسن بر اساس مانگا، احتمالا در آینده به حالت متفاوتی در داستان ظاهر می‌شود.

مانگای جوجوتسو کایسن در حال حاضر در آرک کشتار گزینشی (Culling Game) است و تماشای این بخش از داستان برای طرفداران فوق العاده سرگرم کننده بوده است. برخی از بهترین درگیری‌ها در کل داستان در این آرک اتفاق افتاده است و در عین حال تعداد زیادی از شخصیت‌های محبوب نیز مرده‌اند. یکی از مهم‌ترین مرگ‌هایی که در آرک بازی کشتار گزینشی رخ داد، مرگ گوجو بود.

گوجو یک شخصیت فوق‌العاده دوست‌داشتنی است که مورد تحسین همه طرفداران است. در واقع، اگر بگوییم گوجو یکی از چهره‌های اصلی سریال بوده و مرگ او طرفداران بی‌شماری را به طور همزمان شوکه کرده، اشتباه نکردیم. همچنین جای تعجب بیشتری دارد که طرفداران به تازگی در مورد بازگشت او به داستان خبردار شدند. در حالی که بازگشت او یک احتمال محکم به نظر می‌رسد، نحوه بازگشت او به طور دقیق مشخص نیست. اخیراً تحولاتی که در سری جوجوتسو رخ داده است نشان می‌دهد که Gojo ممکن است به عنوان یک شرور بازگردد.

مرگ گوجو

گوجو در شیبویا توسط کنجاکو در قلمرو زندان مهر و موم شد. پس از جدا شدن او، رویدادهای بزرگ زیادی در دنیای جوجوتسو کایسن رخ داد و به راحتی، بزرگ‌ترین آنها بازی کشتار گزینشی بود. هنگامی که کنجاکو این بازی را شروع کرد، کاملاً مشخص شد که این بخش از داستان ممکن است شاهد تحولاتی باشد که جوجوتسو کایسن را به پایان می‌رساند. در نتیجه، برای هیچ طرفداری تعجب آور نبود که گوجو یک بار دیگر بازگشت. گوجو باید برای فینال سریال حضور داشته باشد و پس از سال‌ها سرانجام از زندان خارج شد. بلافاصله پس از باز شدن مهر و موم، معلوم بود که گوجو اکنون با سوکونا، پادشاه نفرین‌ها در دنیای این سری مبارزه خواهد کرد.

مبارزه آنها تمام دنیا را تکان داد و مدت زیادی ادامه داشت. مانگای جوجوتسو کایسن این دو شخصیت را برای ماه‌ها در رو به روی هم قرار داد و هر دو که پا به پای هم می‌جنگیدند و برای طرفداران کاملاً واضح بود که آنها در اکثر موارد به طور مساوی با هم مطابقت دارند. با توجه به ارزشش، گوجو در اکثر مبارزات برتری داشت و دقیقاً به همین دلیل است که وقتی او در نهایت نبرد را باخت به هواداران شوک عظیمی وارد شد. با این حال گوجو فقط یک نبرد را نباخت بلکه جان خود را هم از دست داد. بلافاصله پس از مرگ گوجو، طرفداران شروع به نظریه پردازی در مورد بازگشت او کردند و هنوز به دلایل زیادی متوقف نشده‌اند.

اتفاقات بعد از مرگ گوجو

از زمانی که جوجوتسو کایسن مبارزه بین گوجو و سوکونا را به پایان رساند، طرفداران در مورد بازگشت گوجو نظریه‌پردازی کردند و در همان زمان، مبارزات زیادی نیز در داستان اتفاق افتاد. خود سوکونا بلافاصله پس از سقوط گوجو توسط کاشیمو درگیر شد. به محض مرگ گوجو به هواداران فرصتی برای نفس کشیدن یا غصه خوردن داده نشد و کاشیمو وارد نبرد شد و سوکونا را به چالش کشید و صدمات زیادی به او وارد کرد و حتی او را به شکل تناسخ خود هل داد. سپس سوکونا اقدام به کشتن کاشیمو کرد و بلافاصله پس از آن، نبرد دیگری در گرفت، این بار، با پریدن یوجی و هیگوروما به نبرد.

در همین حال، شخصیت‌های دیگر توجه زیادی را به خود جلب کردند و نور از افرادی مانند سوکونا دور شد. کنجاکو، که طرفداران مدت زیادی او را ندیده بودند، اکنون در کانون داستان قرار داشت و این فقط همه چیز را بسیار جالب‌تر کرد. کنجاکو ابتدا با هازنوکی مواجه شد و بلافاصله پس از سقوط او، رقابت دیگری با تاکابا شکل گرفت و تصمیم گرفت او را به چالش بکشد. این مبارزه با توجه به اینکه از منطق یک مبارزه معمولی پیروی نمی‌کرد برای هواداران واقعا غیرعادی بود. طرفداران دقیقاً مطمئن نبودند که به چه چیزی نگاه می‌کنند، با این حال، آنها می‌دانستند که با تاکابا در یک نبرد، کل مبارزه حول محور کمدی خواهد بود.

این رویکرد بسیار عجیبی بود که توسط نویسنده اتخاذ شد، با این حال، مطمئناً فصل‌های فوق العاده سرگرم کننده ای را برای طرفداران فراهم کرد. اکثریت تمرکز روی خود تاکابا بود زیرا تصمیم گرفت به درون خود نگاه کند و دلیل واقعی خود را برای کمدین شدن پیدا کند. تکنیک نفرین شده او در این مبارزه بسیار درخشان درخشید و در پایان، زمانی که مستقیماً راه را برای مرگ کنجاکو هموار کرد، نتایجی به همراه داشت.

در پایان درگیری بین تاکابا و کنجاکو، هواداران گیج ماندند زیرا تاکابا به مرگ خود نزدیک شد. او بلافاصله متوجه شد که نمایشی که آنها با هم انجام دادند آخرین کار آنها بود و به زودی دوران با هم بودن آنها به پایان خواهد رسید. از آنجایی که خود کنجاکو به دنیایی که تاکابا تصور می‌کرد کشیده شد، نمی توانست تحت تأثیر عملکرد باورنکردنی تاکابا قرار نگیرد. در همان زمان، او همچنین به این واقعیت اذعان داشت که تاکابا یک کمدین فوق‌العاده بود و با توجه به اینکه نمی‌توانست کنجاکو را بکشد، در نهایت تاکابا آرام گرفت. بلافاصله پس از آن، طرفداران، درست مانند خود کنجاکو، غافلگیر شدند، زیرا یوتا از پشت سرش غافلگیر شد و حمله‌ای قدرتمند را آغاز کرد. این حمله به قدری قوی بود که شانه‌‌های کنجاکو را کاملاً شکافت.

برای اولین بار، کنجاکو آسیبی جدی دید که می‌‌توانست او را کاملاً نابود کند. کنجاکو حتی اگر می‌خواست نمی‌توانست از این وضعیت بازگردد و قبل از همه مشخص شد که زمان آن رسیده است که او اعتراف کند که در دستیابی به اهدافش شکست خورده است. او آشکارا اعتراف کرد که در اینجا بازنده است، اما در همان زمان اشاره کرد که شخص دیگری این هدف را به ارث خواهد برد.

ممکن است بپرسید که این داستان چه ربطی به گوجو دارد، با این حال، این واقعیت که یوتا به کنجاکو حمله کرد مستقیماً به آن مرتبط است. برای روشن‌تر شدن همه چیز، خود کنجاکو نمرده است. با این حال، بدنی که او استفاده می‌کرد، یعنی بدن سوگورو، دیگر قابل استفاده برای او نیست. حالا کنجاکو یا می‌تواند توسط یوتا کشته شود، اگر با انرژی نفرین شده به او خنجر بزند، یا می‌تواند فرار کند و به دنبال حاملی جدید بگردد.

کنجاکو در بدن گوجو

تنها راه برای زنده ماندن کنجاکو، جستجوی یک حامل جدید است و دقیقا همان جایی که گوجو وارد می‌شود. طرفداران می‌دانند که گوجو اخیراً در مانگا مرده است و کنجاکو به راحتی می‌تواند از بدن او به عنوان حامل استفاده کند. تنها مشکلی که کنجاکو با آن روبرو خواهد شد این است که فاصله بین او و بدن گوجو بسیار زیاد است. با این حال، نمی‌توان گفت که شخصیتی مانند او نقشه پشتیبانی ندارد. کنجاکو می‌تواند به راحتی از آنجا به میدان اصلی نبرد بپرد و سپس جسد گوجو را در اختیار بگیرد. اگر این اتفاق بیفتد، کنجاکو قدرت بی‌سابقه‌ای به دست می‌آورد و هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی او را در دنیای جوجوتسو کایسن بگیرد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments