باهوش ترین جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن!
1%
  • 0/10

باهوش ترین جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن!

استادان فن نفرین‌شده برتر!

باهوش ترین جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن! ۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن یا شمن‌ها با وجود استثناهایی، برای مبارزه در برابر ارواح نفرین شده در دبیرستان جوجوتسو آموزش می‌بینند.

دنیای انیمه جوجوتسو کایسن طی سال‌ها شاهد ظهور تعداد زیادی جادوگر باورنکردنی و باهوش بوده است. طرفداران شاهد ظهور جادوگران بسیار با استعدادی بوده‌اند که در میان بهترین‌ها، جادوگرانی هستند که اعجوبه به حساب می‌آیند. افراد این لیست شش نفره از باهوش‌ترین جادوگران انیمه جوجوتسو بوده و نابغه‌ایی در فن نفرین شده به حساب می‌آیند. آن‌ها در کلاسی هستند که ارزش رسیدن به سطوح فوق‌العاده بالا و تعریف مجدد جادوگری جوجوتسو را به عنوان یک قدرت برتر را دارند. در میان بسیاری از جادوگران با استعداد در دنیای انیمه جوجوتسو کایسن، تنها تعداد کمی را می توان به عنوان نابغه واقعی توصیف کرد؛ با رسانه سرگرمی در معرفی باهوش‌ترین جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن همراه باشید:

۶. مگومی فوشیگورو (Megumi Fushiguro)

تکنیک نفرین‌شده: تکنیک ده سایه

مگومی فوشیگورو یک جادوگر فوق العاده قدرتمند است. او قدرت تکنیک ده سایه را دارد که با آن متولد شد و خود این تکنیک او را به طرز استثنایی از بقیه جدا می‌کند. او تکنیک نفرین شده خود را به طرز باورنکردنی در طول سال‌ها به کار برده است. او همچنین کنترل مناسبی بر بسیاری از ابزار‌ نفرین شده دارد. بزرگترین نقطه قوت او البته تکنیک نفرین شده‌اش است و با قدرت تکنیک ده سایه حتی می‌تواند روزی به سطوح گوجو برسد. مبارزه با قوی‌ترین شیکیگامی او ماهوراگا، فوق العاده دشوار است. در واقع، گوجو اشاره کرد که مدت‌ها پیش در گذشته، رئیس خانواده گوجو، که هم به تکنیک بی‌حد و هم به شش چشم دسترسی داشت نبردی را علیه رهبر خانواده زنین، که به تکنیک سایه‌ها دسترسی داشت، به راه انداخت.

۵. یوجی ایتادوری (Yuji Itadori)

تکنیک نفرین‌شده:‌ بدون تکنیک

یوجی ممکن است تکنیک نفرین شده نداشته باشد، با این حال، او بسیار با استعداد است. او به عنوان یک اعجوبه طبیعی شناخته شده است که قدرت بدنی او بسیار زیاد است. او همچنین خیلی سریع مختلف را یاد می‌گیرد. یوجی در طول سال ها به طرز باورنکردنی سریع پیشرفت کرده است و این از همان ابتدا مشهود بوده است. او در یک بازه زمانی بسیار کوتاه به سطوح بی‌سابقه‌ای از قدرت رسیده است. اگرچه یوجی با قوی‌ترین جادوگر دنیا فاصله زیادی دارد، اما مطمئناً یکی از نوابغ در دنیای جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن است؛ همچنین به نظر می‌رسد نقشه‌هایی برای بیدار کردن تکنیک یوجی در راه است.

۴. ماکی زنین (Maki Zenin)

تکنیک نفرین‌شده:‌ بدون انرژی نفرین‌شده (نفرین محدودیت آسمانی)

ماکی به عنوان یک غیر جادوگر به دنیا آمد، با این حال، او هنوز به عنوان جادوگر درجه ۱طبقه بندی می‌شود، به این معنی که با وجود نداشتن انرژی نفرین‌شده، شایسته است در لیست قرار گیرد. مکی با محدودیتی بهشتی متولد شد، این محدودیت آسمانی به ویژه پس از اینکه مای به خاطر او خود را قربانی کرد، زنده شد.

ماکی اصلاً انرژی نفرین شده ای ندارد و او را به دومین نفر بعد از توجی تبدیل می‌کند که این خصوصیت را دارد. در عوض، قدرت بدنی او به به شکل وحشتناکی افزایش پیدا کرده است. در واقع، اعتقاد بر این است که او از نظر توانایی فیزیکی با توجی برابری می‌کند. ماکی مطمئناً توانا و به اندازه کافی قوی است که می‌تواند در برابر قوی‌ترین مبارزان جهان جوجوتسو کایسن مبارزه کند. چیزی که در مورد او ترسناک است این است که او هنوز پتانسیل زیادی دارد که هنوز از آن استفاده نکرده است. ماکی همیشه می‌تواند حتی قوی‌تر شود و به سطوح بی‌سابقه‌ای از قدرت برسد. او می‌خواهد به یک مبارز ماهر تبدیل شود و قبلاً این کار را انجام داده است، به این معنی که او اکنون به دنبال سطوح بالاتری از قدرت است.

۳. یوتا اوکوتسو (Yuta Okkotsu)

تکنیک نفرین شده: کپی

یوتا یکی از قوی‌ترین جادوگران انیمه جوجوتسو کایسن شناخته شده در این برهه از زمان است. او در عرض چند ماه از شخصیتی که به سختی از انرژی نفرین شده خبر داشت به یک جادوگر درجه ویژه تبدیل شد. از آن زمان، یوتا به پیشرفت فوق العاده خود ادامه داده است. خود گوجو معتقد است که یوتا آنقدر قوی است که روزی به سطحی قابل مقایسه با او برسد و این به اندازه کافی دلیل بر نابغه بودن اوست.

تکنیک نفرین شده او کپی، به او اجازه می دهد تا هر تکنیک نفرین شده دیگری را کپی کند. او دارای یک گودال بی‌انتها از انرژی نفرین شده است و هنگامی که با ریکا در ارتباط است، تقریباً هیچ کس نمی‌تواند او را در سریال متوقف کند. یوتا به وضوح یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های کل مجموعه است و می‌توان او را واقعاً به عنوان یک اعجوبه تعریف کرد.


۲. گوجو ساتورو (Gojo Satoru)

تکنیک نفرین‌شده: بی‌حد

گوجو ساتورو یکی از بزرگترین اعجوبه‌هایی است که تا به حال در دنیای جوجوتسو کایسن زندگی کرده است. در واقع، به محض تولد او، تعادل جهان به‌هم ریخت و این نشان می‌دهد که گوجو چقدر نابغه بوده است. او قدرت شش چشم و همچنین تکنیک Limitless را دارد و در طی سال‌ها، گوجو قدرت‌های خود را به بهترین شکل ممکن تقویت کرد و به سطح بی‌سابقه‌ای از مهارت رسید و تبدیل به قوی‌ترین جادوگر مدرن شد. گوجو تنها جادوگری بود که می‌توانست با سوکونا مقایسه شود و این خود گواه بر این است که او واقعاً چقدر تواناست. وقتی نوبت به اعجوبه‌ها می‌رسد، گوجو مستقیماً در صدر جدول است.

۱. ریومن سوکونا (Ryomen Sukuna)

تکنیک نفرین‌شده: نامشخص، با قدرت Cleave و Dismantle

البته قوی ترین جادوگر تاریخ، سوکونا هم در صدر جدول است. با توجه به اینکه چهار بازو داشت و توانایی‌های فیزیکی بسیار بالایی، با قدرت مبارزه با تمام قدرت از همان ابتدا متولد شد. اساسا، سوکونا می‌توانست در حین مبارزه از افسون‌ها استفاده کند و تمام حملات او به حداکثر می‌رسد. علاوه بر این، سوکونا می‌توانست تکنیک‌ها را فقط با یک بار مشاهده آن‌ها بشناسد و طرفداران آن را در موقعیت‌های مختلف و داستان قبلاً مشاهده کرده‌اند. این به اندازه کافی اثبات می‌کند که سوکونا یک قدرت خالص و بزرگ بود. او نه تنها با استفاده از سخت‌کوشی خود بلکه به این دلیل که از همان ابتدا استعداد آن را داشت، به سطوح بی‌سابقه‌ای از قدرت رسید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments