قوی ترین مبارزان سوکونا در سری جوجوتسو کایسن تا به الان!

قوی ترین مبارزان سوکونا در سری جوجوتسو کایسن تا به الان!

پادشاه نفرین‌ها و جادوگران!

سوکونا به عنوان یکی از شرورهای انیمه جوجوتسو تا الان با افراد زیادی مبارزه کرده، در این مقاله به قوی ترین مبارزان سوکونا تا اینجای داستان می‌پردازیم.

سوکونا یکی از قوی‌ترین شخصیت‌هایی است که تا به حال در دنیای جوجوتسو کایسن حضور داشته است. او به عنوان قوی‌ترین جادوگر تاریخ شناخته شده و این را بارها و بارها ثابت کرده است. سوکونا یک تهدید به اندازه کافی قوی است که عنوان پادشاه نفرین‌ها را به خود اختصاص داده و قدرت او به مراتب بیشتر از هر شخصیت دیگری در کل سریال است.

طی سال‌ها، طرفداران سوکونا را در چندین مبارزه باورنکردنی دیده‌اند که در آن او مهارت شگفت‌انگیز خود را به عنوان یک مبارز به نمایش گذاشته است. البته، بهترین‌ها از سوکونا هنوز در راه است او در حال حاضر بیش از حد کافی انجام داده و چند نبرد فوق العاده شگفت انگیز انجام داده است. در این مقاله به قوی‌ترین مبارزان سوکونا تا اینجای داستان می‌پردازیم؛ با رسانه سرگرمی همراه باشید:

۷. مگومی فوشیگورو

آرک Fearsome Womb

سوکونا در اوایل سریال پس از اینکه یوجی را مجبور کرد با پیمان الزام‌آور موافقت کند با مگومی مبارزه کرد. در مبارزه خود با مگومی، سوکونا کاملاً مسلط بود با این حال، باید توجه داشت که او بسیار تحت تأثیر استعدادی بود که مگومی از خود نشان داد. این باعث شد که او استراتژی خود را تغییر دهد و هدف نهایی خود را کنترل بدن مگومی قرار داد. سوکونا این مبارزه را فوق العاده خوب انجام داد و کاملاً مگومی را شکست داد. در همان زمان، او به مگومی نیز توصیه‌هایی کرد و به او یادآوری کرد که تا زمانی که واقعاً جان خود را به خطر نینداخته و وحشی شود، هرگز نمی‌تواند به عنوان یک مبارزه به سطوح بالایی برسد.

۶. ریو ایشیگوری

آرک کشتار گزینشی

در آرک کشتار گزینشی، سوکونا در نهایت با ریو ایشیگوری مبارزه کرد. این مبارزه زیاد طول نکشید و سوکونا در ابتدا حمله قدرتمندی را به سمت او انجام داد. این حمله قوی بود، اما ریو بدون سختی زیادی از آن جان سالم به در برد. با این حال، حمله دوم فوق العاده قدرتمند بود و صورت او را به طور کامل به قسمت‌های زیادی تقسیم کرد. این فقط نشان می‌دهد که سوکونا چقدر قوی است، با توجه به اینکه ریو ایشیگوری شخصیتی بود که بسیاری از جادوگران قوی دیگر در مبارزه با او شکست می‌خوردند. حتی یوتا هم نمی‌توانست به راحتی با او کنار بیاید و این واقعیت که سوکونا در چند لحظه این کار را انجام داد، نشان می دهد که او چقدر در برابر سوکونا ضعیف است.

۵. جوگو

آرک شیبویا

جوگو در نهایت در نبردی با سوکونا در اوج آرک شیبویا شرکت کرد. تماشای این آرک برای طرفداران فوق‌العاده هیجان‌انگیز بود و نبردهای باورنکردنی زیادی را به نمایش گذاشت که برخی از آنها توسط خود سوکونا انجام شد. به محض اینکه سوکونا کنترل بدن یوجی را به دست گرفت، درگیر مبارزه با جوگو شد. طرفداران از قبل می‌دانند که جوگو یک نفرین درجه ویژه فوق العاده قدرتمند است با این حال، او قادر به مبارزه با سوکونا نبود. در نهایت، جوگو با توانایی‌های پروکینتیک خودش توسط سوکونا شکست خورد، و این فقط نشان می‌دهد که پادشاه نفرین‌ها نیز فوق‌العاده مغرور است، زیرا او جوگو را در بازی خودش شکست داده است.

۴. یوروزو

آرک کشتار گزینشی

یوروزو با سوکونا مبارزه کرد و در طول آرک کشتار گزینشی مبارزه‌ای فوق العاده سختی را برای او به ارمغان آورد. او می‌خواست معنای واقعی عشق را به سوکونا نشان دهد، اما در نهایت در انجام این کار شکست خورد و مرد. البته، با وجود اینکه او مرده است، قطعاً به این معنی نیست که او خوب مبارزه نکرده است. در واقع، او مطمئناً حملات باورنکردنی را به سوکونا انجام داد، که برخی از آنها حتی به او صدمه زدند و این به اندازه کافی گواه این است که یوروزو خودش یک مبارز کاملاً قوی بود. سرعت او فوق‌العاده بود، اگرچه قدرت خروجی او آنقدرها هم عالی نبود. با این وجود، این مبارزه‌ای است که سوکونا یک بار دیگر در نهایت برنده شد.

۳. کاشیمو

آرک کشتار گزینشی

کاشیمو یکی دیگر از شخصیت‌های قدرتمند است که طرفداران می‌دانند که به طرز باورنکردنی تواناست. او در مبارزه با سوکونا در آرک کشتار گزینشی مبارزه کرد و نسبتاً عملکرد خوبی داشت. در این مرحله، سوکونا به دنبال نبرد خود در برابر گوجو ضعیف شده بود. کاشیمو تکنیک نفرین شده خود را در مبارزه با سوکونا به کار گرفت و تا حدی بر او چیره شد. با این حال، سوکونا پس از آن شکل واقعی خود را به دست آورد و به طور کامل او را در یک سری حملات به نابود کرد.

۲. ماهوراگا

آرک شیبویا

ماهوراگا برای سوکونا مبارز سر سختی بود و این مبارزه در انتهای آرک شیبویا اتفاق افتاد. ماهوراگا در حال انجام حملات قدرتمندی به سمت سوکونا و در واقع حتی چند ضربه هم به او وارد شد. حملات سوکونا به سرعت توسط این شیکیگامی تطبیق داده می‌شد و در نهایت سوکونا تصمیم گرفت آن را با یک تکنیک قدرتمند از بین ببرد تا فرصت تطبیق پیدا نکند. این مبارزه برای طرفداران فوق العاده هیجان انگیز بود و مطمئنا یکی از سخت‌ترین مبارزه هایی بود که سوکونا تا به حال انجام داده است.

۱. گوجو ساتورو

آرک کشتار گزینشی

تا به حال، قوی‌ترین شخصیتی که سوکونا تا به حال با آن روبرو شده است، گوجو است. گوجو و سوکونا برای مدت طولانی در مانگا با هم جنگیدند و در اکثریت قریب به اتفاق مبارزه، سوکونا به وضوح عقب بود. این مبارزه باید از نظر فنی توسط گوجو به اتمام می‌رسید اما، نویسنده نمی‌توانست اجازه دهد سوکونا اینقدر زود شکست بخورد و به خصوص توسط گوجو، پس سوکونا مبارزه را برنده شد.

4 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا