1%
  • 0/10

بودجه ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew مشخص شد

سریالی بزرگ‌تر از The Mandalorian

بودجه ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew مشخص شد ۰ ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بودجه ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew

به تازگی اطلاعاتی از بودجه ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew منتشر شده است و فهمیده‌ایم که این مجموعه‌ی تلویزیونی مورد انتظار سرویس اشتراکی دیزنی پلاس (+Disney) یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های جنگ ستارگان (Star Wars) است و با بودجه‌ای بیشتر از سریال محبوب مندلوری (The Mandalorian) تولید خواهد شد.

با وجود اینکه کاتلین کندی (Kathleen Kennedy) اعلام کرده است که جنگ ستارگان قرار است در آینده حضور گسترده و پررنگی در سالن‌های سینما داشته باشد، اما شرکت لوکاس‌ فیلم (Lucasfilm) همچنان به تولید سریال‌های تلویزیونی از این مجموعه بزرگ ادامه می‌دهد و قصد ندارد کوچکترین توقفی در تولید این آثار داشته باشد.

حالا اخیراً گزارش‌هایی منتشر شده‌اند که اطلاعاتی از بودجه ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew در خود دارند. طبق این گزارشات، این سریال مورد انتظار که جود لا (Jude Law) نقش شخصیت اصلی آن را ایفا می‌کند، با بودجه ۱۳۶ میلیون دلاری در حال تولید است که این رقم از بودجه ساخت سریال The Mandalorian بیشتر است.

فصل اول سریال The Mandalorian با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که سریال Star Wars: Skeleton Crew که یکی از پرهزینه‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی دنیای جنگ ستارگان و سرویس دیزنی پلاس است، چیزی بسیار بزرگ‌تر از این سریال را به مخاطبان خود ارائه دهد.

این سریال که نخستین بار در جشن جنگ ستارگان در ماه مه معرفی شد، قرار است داستانی پس از فیلم بازگشت جدای (Return of the Jedi) را روایت کند و اگرچه روی کودکانی تمرکز دارد که پس از سقوط امپراتوری سعی دارند راه خود را به خانه پیدا کنند، اما قرار است داستانی بالغانه داشته باشد. در حالی که جزئیات داستانی دیگری در رابطه با این سریال فاش نشده است، اما از همین الان این مجموعه توانسته تا توجه جامعه طرفداری جنگ ستارگان را به خود جلب کند.

جزئیات مربوط به بودجه ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew از طریق گزارشی که توسط رسانه هالیوود ریپوتر منتشر شده، به دست آمده است و در حالی که این ۱۳۶ میلیون دلار در مقایسه با دیگر پروژه‌های جدید مرتبط با جنگ ستارگان بسیار زیاد است، اما در مقایسه با بودجه‌های ۱۵۰ تا ۲۲۵ میلیون دلاری‌ که دیزنی به تولید سریال‌های مارولی خود مثل WandaVision، Loki و Hawkeye اختصاص داده، در‌ واقع اصلاً آنقدر زیاد به نظر نمی‌رسد. در نهایت تا زمانی که این سریال‌ها منجر به افزایش مشترکین جدید دیزنی پلاس و همچنین آشنا شدن مخاطبان جدید با دنیای جنگ ستارگان می‌شوند، بودجه اصلاً مهم نیست، چون که شرکت‌های سازنده آن قرار است سود خیلی خوبی را از پخش آن‌ها به دست آورند. در ضمن بخشی از هزینه‌ها نیز به شیوه‌هایی دیگر جبران می‌شوند، به طور مثال درباره همین سریال نیز در گزارش هالیوود ریپوتر آمده است که کمیسیون فیلم کالیفرنیا به لوکاس‌فیلم ۲۰/۹ میلیون دلار اعتبار مالیاتی اعطا کرده است.

اوایل ماه گذشته مشخص شد که فیلمبرداری سریال Star Wars: Skeleton Crew در کالیفرنیا آغاز شده است، بنابراین می‌توان به‌زودی منتظر انتشار اطلاعاتی بیشتر در رابطه با آن باشیم. در حال حاضر، جود لا تنها بازیگر شناخته‌شده‌ای است که به این پروژه پیوسته است. قرار است چهار بازیگر جوان وظیفه ایفای نقش شخصیت‌های اصلی این سریال را بر عهده بگیرند. شاید دیزنی و لوکاس‌فیلم در رویداد D23 Expo امسال که در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد، نه تنها راجع به این سریال، بلکه دیگر آثار جهان دنیای ستارگان و حتی دنیای سینمایی مارول اطلاعاتی منتشر کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments