#مهسا_امینی

حضور Joseph Gordon-Levitt در یکی از فیلم‌های مارول!

شایعه یا واقعیت؟


به نظر می‌رسد که Joseph Gordon-Levitt بازیگر و فیلم‌ساز مشهور آمریکایی، با سازندگان شاغل در استودیو‌های مارول وارد مذاکره شده است.

 

اگر بخواهیم در ابتدا نگاهی اجمالی به فعالیت بازیگری Joseph Gordon-Levitt بیاندازیم، باید بگوییم که او در فیلم‌هایی همچون Inception و Dark Knight Rises تحت کارگردانی کریستوفر نولان بازی کرده است. همچنین او در یک اقتباس کامیک بوکی دیگر به نام Sin City: A Dame to Kill For، ساخته‌ی فرانک میلر، به بازی پرداخته و البته به تازگی نقش یک کارکتر با قدرت های فوق بشری را در فیلم Project Power که ماه آگوست امسال از نتفلیکس پخش شد، را به عهده داشت. او به عنوان فیلم‌ساز نیز فیلم Don Jon، با بازی خودش و اسکارلت جوهانسون را در سال ۲۰۱۳ کارگردانی کرده است.

بنابر ادعای چارلز مورفی، Gordon-Levitt به تازگی حداقل با یکی از اعضای ارشد استودیوهای مارول ارتباط برقرار کرده است. البته هنوز مشخص نیست که او قرار است از عوامل پشت دوربین باشد یا اینکه در جلوی دوربین به عنوان بازیگر، به بازی در یکی از آثار Marvel بپردازد.

این شایعه در واقع موضوع تازه ای محسوب نمی‌شود و در سال های اخیر هم شایعاتی پیرامون بازی کردن Gordon-Levitt در چند فیلم ابرقهرمانی بود. مانند بازی کردن نقش Star-Lord در فیلم Guardians of the Galaxy (که در نهایت این نقش به کریس پرت رسید)، نقش Scott Lang در فیلم Ant-Man (که پل رود این نقش را بازی کرد) و بازی در نقش استیون استرنج در فیلم Doctor Strange (که این نقش را نیز بندیکت کامبربچ بازی کرد)

علاوه بر همه‌ی این شایعه ها نیز Gordon-Levitt قرار بود در اسپین‌آفی نقش بتمن را ایفا کند که این موضوع نیز به دلیل ادامه نیافتن فیلم های یونیورس بتمن کریستوفر نولان نیز به هم خورد.

مورفی نیز مدعی شد که Gordon-Levitt احتمالا با سازندگان مارول برای حضور در ریبوت فیلم Fantastic Four که اوایل این ماه معرفی شد، دیدار داشته؛ جان واتز (که کارگردانی سه‌گانه جدید مرد عنکبوتی را بر عهده داشته) هنوز تاریخ اکران و لیست بازیگران خودش را برای این فیلم ارائه نکرده است.

فارغ از برنامه‌ای که مارول برای سال ۲۰۲۱ اعلام کرده، قرار است ۱۰ فیلم را در این سال عرضه کند؛ پروژه های بعدی Marvel Studios شامل فیلم سوم Ant-Man و ادامه‌هایی‌‌ برای Captain Marvel و Guardians of the Galaxy خواهد بود. همچنین برای این دو فیلم یاد شده به مانند بازسازی فیلم Blade (با حضور ماهرشالا علی) و فیلم She-Hulk، تاریخ عرضه رسمی اعلام نشده است.

Marvel Studios قرار است به زودی و در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ سریال WandaVision را در دیزنی پلاس عرضه و فیلم Black Widow را در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ روی پرده نقره‌ای سینما‌ها اکران کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا