مدت زمان قسمت چهارم فیلم جان ویک مشخص شد

آدم‌کشی تا مدت نامعلوم ادامه دارد

مدت زمان قسمت چهارم فیلم جان ویک مشخص شد علی طوسی ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ سینمای جهان
قسمت چهارم فیلم جان ویک

رسانه Collider طی یک گزارش اختصاصی مدت زمان قسمت چهارم فیلم جان ویک را اعلام و آن را طولانی‌ترین اثر فرنچایز خطاب کرد.

هرچند زمان ممکن است برای جان ویک (John Wick) با بازی کیانو ریوز (Keanu Reeves) رو به اتمام باشد، اما قسمت چهارم فیلم جان ویک مطمئنا زمان کمی نخواهد داشت‌. رسانه Collider طی گزارش اختصاصی خود متوجه شده که مدت زمان فیلم سینمایی اکشن تیراندازی John Wick: Chapter 4 با تیتراژ پایانی ۲ ساعت و ۴۹ دقیقه طول خواهد کشید که این اثر را تبدیل به طولانی‌ترین نسخه در فرنچایز می‌کند.

طی آخرین مصاحبه با چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) کارگردان این اثر، وی قول داده بود که قسمت چهارم فیلم جان ویک طولانی‌ترین فیلم سری باشد و به نظر می‌رسد او به وعده خود عمل کرده است. این خبر طی رویدادی به نام هفته ویک (Wick Week) اعلام شد که در جریان مسابقه Super Bowl کمپانی لاینز گیت (Lionsgate) آن را تایید کرد. همانطور که از نام آن پیداست، رویداد هفته ویک به مدت یک هفته تیزرها، پوسترها و موارد جالبی از قسمت چهارم فیلم جان ویک را رونمایی خواهد کرد که برای طرفداران این اثر جذاب خواهد بود. همانطور که در تابستان سال قبل مشخص شد، فیلم سینمایی John Wick: Chapter 4 شخصیت اصلی را در مقابل کشنده‌ترین دشمنان خود قرار خواهد داد. در حالی که ارزش خون‌بهای او هر لحظه بالاتر می‌رود، ویک با کشتار دسته جمعی خود به هیچکس رحم نمی‌کند و هر بار دشمنان قدرتمندی را در خونشان غرق می‌کند.

از نیویورک تا پاریس و از اوساکا تا برلین، هیچکس از تیررس اسلحه‌های جان ویک در امان نیست و هرکسی جلوی او قد علم کند، با مرگ خود مواجه خواهد شد. تصاویر انگشت‌شمار منتشرشده از قسمت چهارم فیلم جان ویک نشان می‌دهند که از مناطق یخ‌زده تا مکان‌های نمادین پاریس او در حال مبارزه با دشمنان خود است تا به مانند همیشه حمام خون راه بیندازد. هرچه به تاریخ انتشار فیلم John Wick: Chapter 4 نزدیک‌تر می‌شویم، بازاریابی فیلم هم گسترش می‌یابد‌. از ساعت شنی مملو از گلوله گرفته تا تیک‌تاک‌های شوم ساعت، خاطراتی هستند که در ذهن مخاطبان تثبیت شده‌اند. نسخه سال ۲۰۱۴ فیلم سینمایی John Wick حدود ۱۰۱ دقیقه زمان داشت و فیلم‌های John Wick: Chapter 2 و John Wick: Chapter 3 – Parabellum که پس از آن منتشر شدند، به ترتیب ۱۲۲ و ۱۳۱ دقیقه زمان به خود اختصاص داده بودند.

با توجه به زمان ۱۶۹ دقیقه‌ای قسمت چهارم فیلم جان ویک، طرفداران منتظر کشتارهای بیشتر، اکشن هیجانی‌تر و ریسک‌های بالاتر هستند. فیلم John Wick: Chapter 4 مدت زمان بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است. سال گذشته فیلم‌های Black Panther: Wakanda Forever با مدت زمان ۱۶۱ دقیقه و The Batman با مدت زمان ۱۷۶ دقیقه صحنه‌های اکشن و به یادماندنی خوبی را در ذهن مخاطبان به جای گذاشتند. بدین ترتیب شکی نیست که چاد استاهلسکی هم همین رویه را پیش خواهد گرفت تا اثری به یادماندنی در ذهن مخاطب خود ماندگار کند. صحت این مطلب را می‌توان از تیزرها و تریلرهای مختلف منتشرشده آموخت که تاکنون موفق عمل کرده‌اند.

چه کسانی در قسمت چهارم فیلم جان ویک بازخواهند گشت؟

در فیلم سینمایی John Wick: Chapter 4 شاهد بازگشت ایان مک‌شین (Ian McShane) در نقش وینسنت و لنس ردیک (Lance Reddick) در نقش شارون در کنار چهره جدید بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgård) تازه‌وارد به عنوان آنتاگونیست هستیم. شمیر اندرسون (Shamier Anderson) به عنوان ترکر و کلنسی براون (Clancy Brown) در نقش هاربینگر نیز در قسمت چهارم فیلم جان ویک حضور خواهند داشت. دیگر بازیگران این اثر شامل دانی ین، هیرویوکی سانادا، لارنس فیشبرن، رینا ساوایاما، اسکات ادکینز، ناتایا تنا و … خواهند بود.

قسمت چهارم فیلم جان ویک در تاریخ ۲۴ مارس مصادف با ۴ فروردین ۱۴۰۲ روی پرده‌های سینما اکران خواهد شد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا