یکی دیگر از ستاره‌های سینمای اکشن در آستانه پیوستن به John Wick 4 قرار دارد

پروژه در فاز فیلمبرداری قرار دارد

بازیگر Ninja: Shadow of a Tear

طبق گزارشی که در وب سایت Deadline قرار گرفته، بازیگر Ninja: Shadow of a Tear در آستانه پیوستن به John Wick: Chapter 4 است.

در حالی که مدت زیادی از آغاز اکران John Wick: Chapter 3 – Parabellum نمی‌گذشت، لاینزگیت رسما ساخت قسمت چهارم را تایید و حتی تاریخ اکرانش را مشخص ساخت. دلیل این اتفاق را باید در محبوبیت جان ویک در میان علاقه‌مندان به سینمای اکشن و نقدهای امیدبخش Parabellum جستجو کرد؛ عواملی که مدیران استودیو را به ثبت موفقیت‌های بزرگ مطمئن کرده بودند. شرایط مطابق انتظار پیش رفت و فیلم مزبور در انتهای اکران خود بالغ بر ۳۲۶ میلیون دلار فروخت. در ضمن، ساخت قسمت پنجم هم تایید شده و حتی در یک برهه زمانی قرار بود پشت سر هم با Chapter 4 فیلمبرداری شود اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد.

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) که قسمت‌های پیشین جان ویک را جلوی دوربین برده، برای کارگردانی بازگشته اما چنین ادعایی برای خالق مجموعه صادق نیست. لاینزگیت بنا به دلایلی به همکاری خود با دریک کولستاد (Derek Kolstad) پایان داد و وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را به شی هتن (Shay Hatten) و مایکل فینچ (Michael Finch) سپرد که قبلا روی Army of the Dead و Hitman: Agent 47 کار کرده بودند. علی‌رغم چنین تغییری، تیم بازیگری دچار تحول نشده و چهره‌های اصلی مانند کیانو ریوز (Keanu Reeves) و لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) بار دیگر نقش‌های خود را ایفا می‌کنند.

طبق گزارشی که در خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، اسکات ادکینز (Scott Adkins) برای یکی از نقش‌های John Wick: Chapter 4 در نظر گرفته شده است. نگارنده مطلب وارد جزئیات نشد تا سوالات بسیار زیادی بدون پاسخ بماند؛ برای مثال، در حال حاضر مشخص نیست ادکینز تنها از سوی مدیران لاینزگیت در نظر گرفته یا اقدامات اولیه مانند ارسال پیشنهاد هم صورت گرفته است. به هر حال، زمان مشخص می‌کند ادکینز به فیلم اضافه می‌شود یا خیر. به خصوص اینکه فیلمبرداری چند روز پیش در آلمان آغاز شد و می‌توان انتظار داشت تصاویر پشت صحنه هر از چند گاهی سر از فضای مجازی دربیاورند. 

اسکات ادکینز اواخر دهه ۹۰ میلادی وارد حوزه بازیگری شد. او نخست در فیلم‌هایی حضور یافت که بودجه‌های پایینی داشته و تنها برای شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شدند. ادکینز پس از اثبات توانایی‌های خود در زمینه اجرای صحنه‌های اکشن توجه فیلمسازان بزرگتر را جلب کرد و در آثار پرهزینه‌تری حاضر شد؛ آثاری که به جای شبکه نمایش خانگی روی پرده نقره‌ای آمدند. از فیلم‌های شاخص بازیگر بریتانیایی می‌توان Doctor Strange، The Bourne Ultimatum ،Zero Dark Thirty ،The Expendables 2 ،American Assassin و X-Men Origins: Wolverine را نام برد. او همچنین نقش اصلی برخی آثار سینمایی مانند Ninja: Shadow of a Tear را ایفا کرده است.

بازیگران شاخصی طی هفته‌های اخیر به John Wick: Chapter 4 پیوستند که دانی ین (Donnie Yen) یکی از آن‌ها است. او چهره‌ای مشهور و محبوب در سینمای چین بوده و در میان مخاطبان غربی هم با مجموعه فیلم‌های ایپ من و Rogue One: A Star Wars Story شناخته می‌شود. دیگر بازیگر شاخص، بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgård) است که به واسطه ایفای نقش دلقک پنی وایز در مجموعه فیلم‌های It به شهرت رسید. نام هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. او یکی از همبازی‌های تام کروز (Tom Cruise) در The Last Samurai بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا