بازیگر نقش همسر ناپلئون بناپارت در فیلم Kitbag ریدلی اسکات انتخاب شد

همکاری دوباره جودی کومر با ریدلی اسکات

بازیگر نقش همسر ناپلئون بناپارت در فیلم Kitbag ریدلی اسکات انتخاب شد عرفان بدری ۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
همسر ناپلئون بناپارت در فیلم Kitbag

وب‌سایت Deadline اخیرا گزارش داده است که ریدلی اسکات قصد دارد تا پس از فیلم The Last Duel باری دیگر با جودی کومر در فیلم Kitbag همکاری کند. این طور که گفته شده، اسکات او را برای بازی در نقش همسر ناپلئون بناپارت، جوزفین بناپارت در نظر دارد.

این طور که به نظر می‌رسد، ریدلی اسکات ۸۳ ساله حالا حالاها قصد ندارد تا بازنشست شود. او اخیرا فیلم The Last Duel را با بازی مت دیمون، بن افلک، آدام درایور و جودی کومر جلوی دوربین برده که اکنون مراحل پایانی ساخت خود را می‌گذارند تا در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۳ مهر ۱۴۰۰) اکران شود. علاوه بر این او هم‌اکنون در حال فیلمبرداری اثر جنایی خود با نام House of Gucci است که لیدی گاگا، آل پاچینو، آدام درایور، جرد لتو و جرمی آیرونز در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم مورد انتظار و پرستاره برای اکران در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ (۳ آذر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. علاوه بر این او قصد دارد تا به‌زودی با همکاری شرکت Apple مراحل ساخت فیلم تاریخی Kitbag را با محوریت ناپلئون بناپارت آغاز کند. خواکین فینیکس که سال گذشته برای بازی در فیلم Joker برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شد، در این اثر نقش ناپلئون بناپارت را ایفا می‌کند. اکنون به نظر می‌رسد که ریدلی اسکات بازیگر نقش ژوزفین بناپارت، همسر ناپلئون بناپارت در فیلم Kitbag را نیز انتخاب کرده است.

بنابر گزارش جدیدی که توسط وب‌سایت Deadline منتشر شده، جودی کومر که بیشتر از هر چیزی به خاطر ایفای نقش شخصیت اصلی سریال Killing Eve شناخته می‌شود و به تازگی با ریدلی اسکات در فیلم The Last Duel همکاری کرده است، برای بازی در نقش ژوزفین بناپارت، همسر ناپلئون بناپارت در فیلم Kitbag انتخاب شده است. این طور که گفته شده او فعلا در حال انجام مذاکرات اولیه برای این نقش است.

منابع Deadline گفته‌اند ریدلی اسکات در ابتدا شناختی از این بازیگر جوان و در حال پیشرفت برنده‌ی جایزه‌ی امی نداشته است، اما پس از بازی درخشان او در The Last Duel، اسکات او را برای این نقش انتخاب کرد.

شرکت Apple Studios بودجه‌ی تولید فیلم Kitbag را تامین کرده و قرار است این اثر برای پخش در سرویس اشتراکی Apple TV Plus آماده شود. ریدلی اسکات پس از پایان ساخت House of Gucci به سراغ این پروژه خواهد رفت. دیوید اسکارپا، نویسنده‌ی سریال The Man in the High Castle که پیش از این در ساخت فیلم All the Money in the World با اسکات همکاری داشته است، وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی این اثر را بر عهده دارد.

فیلم Kitbag قرار است نگاهی جدید و متفاوت به شخصیت ناپلئون بناپارت و پیشرفت‌هایش و همچنین روابط او با همسرش داشته باشد. در حالی که این فیلم قصد دارد نبردهای عظیم و معروف و جاه‌طلبی‌های استراتژیک او را به تصویر بکشد، اما ماجراهای عاشقانه‌ای که ناپلئون با ژوزفین داشت، به همان اندازه در داستان زندگی این رهبر نظامی بزرگ اهمیت دارند.

هنوز از تاریخ انتشار این فیلم چیزی نمی‌دانیم، اما با توجه به سرعتی که ریدلی اسکات در تولید آثار خود دارد، به نظر نمی‌رسد تا تاریخ پخش Kitbag مدت زمان زیادی فاصله داشته باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا