ماجرای سیلی واکین فینیکس به ونسا کربی چیست؟

اتفاقی که همه را غافلگیر کرد

سیلی واکین فینیکس به ونسا کربی

وب سایت Los Angeles Times  در جدیدترین گزارش خود به ماجرای سیلی واکین فینیکس به ونسا کربی پرداخته و توضیحاتی را در این باره ارائه کرده است.

سال ۲۰۲۳ میلادی فیلم‌های شاخص زیادی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها Napoleon است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این اثر درام، حماسی و تاریخی قصد دارد نحوه به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارت در فرانسه و اتفاقاتی که پس از آن رخ داد را به نمایش بگذارد. این اثر توسط ریدلی اسکات (Ridley Scott) کارگردانی شده و بازیگران نقش‌های ناپلئون و همسرش بترتیب واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) و ونسا کربی (Vanessa Kirby) هستند.

خبرگزاری Los Angeles Time در یکی از گزارش‌های اخیر خود به سیلی واکین فینیکس به ونسا کربی پرداخته است؛ اتفاقی که سر صحنه فیلمبرداری Napoleon رخ داد و همه را غافلگیر کرد زیرا در فیلمنامه وجود نداشت. سیلی فینیکس به کربی در صحنه‌ای رخ داد که به طلاق ناپلئون و همسرش جوزفین مربوط می‌شود. کربی در این باره گفت:

ما کلمات واقعی آن‌ها حین طلاقشان در کلیسه را به زبان آوردیم. وقتی صحنه‌های این چنینی را ضبط می‌کنید، می‌توانید وفادارانه اتفاق تاریخی را بازسازی کنید، دیالوگ‌هایتان را بگویید و به خانه بروید. اما ما [او و واکین فینیکس] می‌خواستیم همدیگر را غافلگیر کنیم.

طبق توضیحاتی که ارائه شده، واکین فینیکس و ونسا کربی توافق کرده بودند حین فیلمبرداری هر کاری که حس می‌کنند به بهتر شدن برداشت‌ها کمک می‌کند را انجام دهند، حتی اگر در فیلمنامه نیامده است. در ادامه می‌توانید توضیحات فینیکس را مطالعه کنید:

او [ونسا کربی] گفت می‌توانی به من سیلی بزنی، می‌توانی با دستانت محکم مرا بگیری یا می‌توانی مرا بکِشی یا ببوسی. توافق کرده بودیم تا همدیگر را غافلگیر کنیم و لحظاتی را بسازیم که در فیلمنامه نبود. چون هر دو می‌خواستیم از کلیشه‌های درام‌های تاریخی اجتناب کنیم.

 در انتها، لازم به ذکر است فیلم ناپلئون از تاریخ یک آذر سال جاری (مصادف با ۲۲ نوامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا