1%
  • 0/10

بازسازی بازی Jet Set Radio شبیه به گیم‌پلی فورتنایت ساخته می‌شود

موارد جدید در کنار المان‌های قدیمی

بازسازی بازی Jet Set Radio شبیه به گیم‌پلی فورتنایت ساخته می‌شود ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی بازی Jet Set Radio

گفته می‌شود ریبوت و یا بازسازی بازی Jet Set Radio با استایلی شبیه به مدل گیم‌پلی فورتنایت در حال ساخت و توسعه قرار دارد.

در حالی که عنوان Crazy Taxi قرار است به صورت یک پروژه AAA و لایو سرویس بازسازی شود، اخبار فراوانی پیرامون بازسازی Jet Set Radio نیز به گوش می‌رسد. فاش کننده اطلاعات معروف یعنی میدوری (Midori) به تازگی اظهار کرده است که پروژه “Super Game” شرکت سگا که شامل بازسازی چندین مورد از عناوین قدیمی و کلاسیک این شرکت می‌شود با رویکردی شبیه مدل کسب درآمدی Fortnite و هم‌چنین در مثالی دیگر به مانند عنوان Grand Theft Auto Online دنبال می‌شود.

با این حال به نظر می‌رسد توسعه ریبوت یا بازسازی بازی Jet Set Radio از نظر فرم گیم‌پلی بیشتر شبیه ساخته شوتر آنلاین شرکت اپیک گیمز (Epic Games) یعنی Fortnite دنبال می‌شود.

اضافه کردن مکانیزم شوتینگ یا همان تیراندازی در برنامه قرار داشته با این حال فرم و المان‌های کلاسیک بازی نظیر نقاشی گرافیتی نیز در بازی بدون دستکاری خواهند ماند. همان طور که پیش از این نیز تایید شد این عنوان قرار است به صورت جهان باز باشد و روی گشت و گذار و جستجو به همراه داستان و شخصیت‌های جدید تمرکز می‌کند. درست به مانند بازی Crazy Taxi و پیش از انتشار آن، برنامه‌هایی برای ساخت ریمیک اولین نسخه از Jet Set Radio وجود دارد.

تاکنون سگا به صورت رسمی اطلاعاتی در خصوص هیچ کدام از عناوین یاده شده خود ارائه نکرده است اما شایعات بیان می‌دارند ریبوت Jet Set Radio در سال 2026 منتشر می‌شود. به دنبال آن عنوان Crazy Taxi در سال 2027 عرضه خواهد شد و هر دو بازی نیز جزو عناوین کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو که هم‌اکنون بیشتر با نام Switch 2 از آن یاد می‌شود به شمار خواهند رفت. قعطا در آینده و طی ماه‌های پیش‌رو، اطلاعات و جزئیات جدیدی از پروژه‌های در حال توسعه شرکت سگا به اشتراک گذاشته خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments