#مهسا_امینی

بازیگر نقش اصلی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی معرفی شد

تام وایت بازیگر جدید خود را شناخت

بازیگر نقش اصلی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی معرفی شد عرفان بدری ۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان
بازیگر نقش اصلی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

بازیگر نقش اصلی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی یعنی Killers of the Flower Moon به تازگی مشخص شده است. جسی پلمونس قرار است به عنوان تام وایت، شخصیت اصلی این اثر مورد انتظار ایفای نقش کند.

فیلم Killers of the Flower Moon یکی از آثار مورد انتظار دنیای سینماست که قرار است توسط مارتین اسکورسیزی، کارگردان فیلم‌هایی چون The Irishman ،Shutter Island ،Taxi Driver و Goodfellas، ساخته شود. این اثر با اقتباس از روی کتابی با نام Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI، نوشته‌ی دیوید گرن تولید می‌شود و سازندگان آن، یعنی دو شرکت Paramount Pictures و Apple بیش از ۲۰۰ میلیون دلار بودجه را به ساخت این اثر اختصاص داده‌اند. از همان ابتدا اعلام شده بود که لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو، به عنوان بازیگران اصلی Killers of the Flower Moon به ترتیب نقش‌های تام وایت و ویلیام هیل را ایفا خواهند کرد، اما پس از مدتی اعلام شد که به دلیل اصرارهای دیکاپریو، فیلمنامه‌ی این عنوان دچار بازنویسی و تغییراتی شده است و او به جای تام وایت، نقش ارنست باکهارت را ایفا خواهد کرد. حالا به تازگی بازیگر جدید نقش قبلی لئوناردو دیکاپریو مشخص شده است.

طبق گزارش وب‌سایت The Hollywood Reporter، جسی پلمونس که پیش از این در فیلم‌های Judas and the Black Messiah ،I’m Thinking of Ending Things ،El Camino: A Breaking Bad Movie و سریال‌های Breaking Bad و Black Mirror بازی کرده بود، به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی معرفی شده است. او که پیش از این در فیلم The Irishman با اسکورسیزی همکاری کرده بود، نقش تام وایت را ایفا می‌کند. گفته می‌شود که او پیش از این یک پیشنهاد مهم دیگر برای بازی در فیلم جدید و بدون نام جردن پیل که کیکه پالمر نیز در آن حضور دارد، داشت که برای ایفای نقش در فیلم Killers of the Flower Moon آن را رد کرد.

نقشی که پلمونس بازی می‌کند، یک مامور اف‌بی‌آی است که روی مجموعه‌ای از قتل‌های وحشیانه در اوکلاهاما تحقیق می‌کند. اریک راث، نویسنده‌ی فیلم‌های Forrest Gump ،Ali ،Munich و A Star Is Born وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی این اثر را بر عهده دارد.

فیلم Killers of the Flower Moon در یک تاریخ نامشخص به روی پرده‌ی سینماها می‌رود، همچنین این اثر به صورت اختصاصی از سرویس اشتراک +Apple TV نیز پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا