1%
  • 10/10

بازیگر فیلم انتقام جویان نسبت به بازگشت به دنیای سینمایی مارول امیدوار است

ساخت فصل دوم هاکای؟!

بازیگر فیلم انتقام جویان نسبت به بازگشت به دنیای سینمایی مارول امیدوار است ۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بازیگر فیلم انتقام جویان

بازیگر فیلم انتقام جویان، جرمی رنر (Jeremy Renner) به‌تازگی نسبت به ایفای مجدد نقش هاکای در دنیای سینمایی مارول ابراز علاقه کرده است.

داستان انتقامجوی کماندار در دنیای سینمایی مارول با حضور افتخاری کوتاهی در اولین فیلم Thor آغاز شد. از آن زمان، هاکای به گروه انتقام جویان پیوست و شانه به شانه قدرتمندترین قهرمانان زمین جنگید، البته به‌جز وقایع فیلم Avengers: Infinity War که به شکستی بزرگ ختم شد. همین موضوع به‌تنهایی ثابت می‌کند که او علیرغم نداشتن قدرت‌های ماورایی، چه جایگاه مهمی در دنیای مارول دارد.

پس از گذشت ده سال از اولین حضورش در دنیای سینمایی مارول، هاکای فرصت درخشیدن در پروژه انفرادی خود را پیدا کرد و به معنای واقعی کلمه وارد مسیری متفاوت و غیرقبل پیش بینی شد. در حالی که طرفداران بازگشت دوباره‌اش را رویاپردازی می‌کردند، سال گذشته جرمی رنر در اثر یک سانحه بزرگ جراحات خطرناکی را متحمل شد. خوشبختانه علیرغم شکستن چندین استخوان و ریکاوری آهسته، او به‌ بهبودی کامل دست یافته و در مصاحبه با Entertainment Tonight نسبت به بازگشت به دنیای سینمایی مارول ابراز علاقه کرده است.

من همیشه آماده بازی هستم و فکر می‌کنم شرایطش را هم داشته باشم. تمامی اعضای مارول در طول درمان کنارم بودند و ازم حمایت کردند، بنابراین اگر بخواهند، دوباره برای ایفای نقش هاکای برمی‌گردم.

اگرچه بازگشت رنر در رویداد‌های کراس اوری Avengers 5 و Avengers: Secret Wars امری اجتناب ناپذیر است، اما لزوما تنها راهی نیست که بازیگر فیلم انتقام جویان می‌تواند به نقش کلینت بارتون بازگردد. داستان هاکای هنوز به سرانجام نرسیده و سریال انفرادیش نیز هنوز برای فصل دوم تمدید نشده، بنابراین کاملا منطقی است اگر دو کماندار محبوب دنیای مارول دوباره با یکدیگر متحد شوند و ماجراجویی را پشت سر بگذارند که درنهایت به فیلم Young Avengers ختم شود.

تمامی شش قسمت سریال Hawkeye هم اکنون از سرویس استریم دیزنی پلاس قابل تماشا است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments