آیا شاهد بازگشت جنا اورتگا در Scream 7 خواهیم بود؟

ساخت قسمت هفتم تایید شده است

جنا اورتگا در Scream 7

رسانه The Wrapدر یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود به گمانه زنی‌ها پیرامون حضور جنا اورتگا در Scream 7 پرداخته است.

جنا اورتگا (Jenna Ortega) یک بازیگر آمریکایی بوده و از سال ۲۰۱۲ میلادی مشغول فعالیت در این عرصه است. او حدوداً یک سال پیش در سریال Wednesday نقش آفرینی کرد و بواسطه آن توانست به نامی محبوب و مشهور در سراسر جهان تبدیل شود. البته قبل از اینکه نقش ونزدی آدامز (Wednesday Addams) را در سریال نتفلیکس (Netflix) ایفا کند، به مجموعه فیلم‌های Scream پیوسته بود.

هنرپیشه جوان نقش تارا کارپنتر را در Scream و Scream 6 ایفا کرد و بواسطه عملکردی کم نقص توانست لقب ملکه جیغ (Scream Queen) را از سوی برخی رسانه‌ها دریافت کند. ملکه جیغ، لقبی برای بازیگران زن و جوان فیلم‌های ترسناک بوده که توانسته‌اند بخوبی حس ترس و وحشت را مقابل دوربین به تصویر بکشند. در ضمن، موفقیت جنا اورتگا با سریال ونزدی باعث شده مورد توجه تهیه کنندگان متعددی قرار گرفته و روزهای پر مشغله‌ای در پیش رو داشته باشد؛ اتفاقی که آینده او در مجموعه فیلم‌های Scream را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

رسانه The Wrap اخیراً مطلبی را روی خروجی خود قرار داده که در بخشی از آن به احتمال جنا اورتگا در Scream 7 پرداخته شده است. طبق آنچه در متن آمده، هنرپیشه آمریکایی به مجموعه فیلم‌های Scream متعهد بوده و بدون شک در قسمت هفتم آن جلوی دوربین می‌رود. همچنین گفته شده استودیو وارنر نسبت به تکمیل Beetlejuice 2 عجله داشته و به محض اتمام اعتصاب بازیگران هالیوودی، پروژه مزبور را جلوی دوربین می‌برد؛ پروژه‌ای که نام اورتگا در میان بازیگرانش دیده می‌شود.

Beetlejuice 2 تنها پروژه‌ای نیست که جنا اورتگا باید پس از اتمام اعتصاب بازیگران در آن نقش آفرینی کند. او فیلمبرداری فصل دوم سریال ونزدی و فیلم اسلشر Scream 7 را هم در پیش رو دارد. با توجه به اطلاعات موجود، بنظر می‌رسد اورتگا پس از اتمام اعتصاب به Beetlejuice 2 می‌پیوندد تا صحنه‌های باقی مانده‌اش را ضبط کند؛ پروژه‌ای که به گزارش The Independent در حدود ۹۹ درصد تکمیل شده است. هنرپیشه جوان احتمالاً سپس فیلمبرداری فصل دوم Wednesday را انجام می‌دهد که اولویت بالایی برای نتفلیکس دارد.

فیلم Scream 7 در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد. از همین رو، طبیعی است که پارامونت پیکچرز برای فیلمبرداری آن عجله‌ای نداشته باشد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا