تریلر فیلم Scream 6 با بازی جنا اورتگا منتشر شد + زیرنویس فارسی

این گوست فیس فرق دارد!

در تریلر فیلم Scream 6 می‌توانید شاهد بازگشت شخصیت گوست‌فیس (Ghostface) باشید که در شهر نیویورک به قصابی شهروندان می‌پردازد!

هنگامی که صحبت از فیلم‌های ترسناک می‌شود، سال‌های سال است که نام سری«جیغ» را به یاد می‌آوریم. اولین بار در سال ۱۹۹۶ بود که فیلمی با عنوان Scream توسط وس کریون (Wes Craven) کارگردانی و ساخته شد. در این فیلم شخصیتی با ماسک عجیب و ترسناک به نام گوست فیس معرفی شد که در کل سری جیغ، تا به حال توسط افراد بسیاری نقش آن ایفا شده است. با این وجود، به نظر می‌رسد که گوست فیس حاضر در جدیدترین نسخه از سری فیلم‌های Scream، خیلی با موارد قبل فرق می‌کند.

فیلم Scream VI دنباله‌ای مستقیم بر اثر سال گذشته Scream است که به نحوی حکم یک ریبوت را برای این فرنچایز داشت. اما نکته قابل توجه اینجاست که این ریبوت، تاثیری رو داستان عناوین قبلی سری ندارد و هنوز همه چیز در جهان سری فیلم‌های جیغ اتفاق می‌افتد. بازیگران قدیمی سری سال گذشته هم برای ایفای نقش بازگشته بودند و حال نیز در این اثر جدید، در مقابل یک گوست فیس دیگر قرار خواهند گرفت، در حالی که یک تیم جوان نیز اینبار مورد تهدید قاتل سریالی معروف قرار گرفته‌اند!

در ریبوت سری جیغ، داستان درباره دو خواهر به نام سم (ملیسا باررا – Melissa Barrera) و تارا (جنا اورتگا – Jenna Ortega)، بازیگر محبوب سریال ونزدی بود که ظاهرا رابطه‌ای قدیمی با یکی از اولین قاتل‌های گوست فیس داشتند. آن‌ها از شهر خود فرار می‌کنند و چنان که در تریلر فیلم Scream 6 دیده می‌شود، به نیویورک می‌ورند تا از دست قاتل سریالی معروف فرار کنند؛ اما شهر بزرگ‌تر، جایگاه بهتری برای قایم شدن یک قاتل و در نهایت حمله به طعمه‌های خود خواهد بود!

در تریلر می‌بینیم که برخی شخصیت‌های قدیمی سری مانند هیدن پنتیر (Hayden Panettiere) از بازمانده‌های فیلم Scream 4 که سال ۲۰۱۱ اکران شده بود، و همچنین گیل ودرز (Gale Weathers) با بازی کورتنی کاکس (Courtney Cox)، بازیگر سریال محبوب Friends، باز می‌گردند تا با یک تهدید جدید مواجه شوند. با این حال، جالب است بدانید که در این تریلر، گوست فیس به گیل که به عنوان یک خبرنگار در تمامی آثار سری Scream حاضر بوده، می‌گوید که خیلی با نسخه‌های قبلی فرق می‌کند؛ این در حالی است که اکثرا شخصیت‌های قاتل سری یا همان گوست فیس‌ها، از افراد آشنایی هستند که بینندگان هرگز انتظارش را ندارند.

با این حساب، به نظر شما گوست فیس حاضر در تریلر فیلم Scream 6 کدام یک از شخصیت‌های آن است؟ فیلم جدید از سری جیغ به زودی و در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال جاری (۱۰ مارس ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4.5 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا