تهیه‌کننده‌ی سری فیلم‌های جیسون بورن به دنبال یک داستان جدید است

ماجراهای این جاسوس حرفه‌ای در سینما باز هم ادامه خواهد داشت

فیلم‌های جیسون بورن

به نظر می‌رسد که Frank Marshall تهیه‌کننده‌ی هر پنج قسمت از فیلم‌های جیسون بورن قصد دارد تا این سری را همچنان ادامه دهد و در همین راستا به دنبال یک داستان جدید است.

سری Jason Bourne که «مت دیمن» ستاره‌ی اصلی آن به شمار می‌آید، در واقع اقتباسی از سری کتاب‌های جیسون بورن نوشته‌ی نویسنده‌ی فقید Robert Ludlum است که به عنوان یکی از آثار مشهور و کالت در سینمای اکشن جاسوسی محسوب می‌شود. به جز چهار فیلم با هنرنمایی دیمن، یک فیلم فرعی با نام The Bourne Legacy هم ساخته شد که «جرمی رنر» نقش اصلی آن را به عهده داشت. آخرین باری که جیسون بورن را ملاقات کردیم، به سال ۲۰۱۶ میلادی و آخرین فیلم از این مجموعه باز می‌گردد.

حالا «فرانک مارشال» تهیه‌کننده‌ی اصلی این سری فیلم‌ها در نظر دارد تا یک قسمت جدید ساخته شود و به همین خاطر دنبال یک داستان و همچنین یک فیلمساز جدید برای آن می‌گردد. مارشال این موضوع را در گفتگو با سایت Collider مطرح کرد.

من سری بورن را واقعا دوست دارم و واقعا فکر می‌کنم این فرصتی برای فیلمسازان متفاوت است تا به سراغش بیایند. بنابراین، من امیدوارم که ما قادر به یافتن یک داستان و یک فیلمساز جدید برای بورن باشیم. ما در حال جستجو هستیم.

فرانک مارشال تهیه‌کننده‌ی مطرحی در سینمای هالیوود محسوب می‌شود و به جز سری فیلم‌های جیسون بورن تهیه‌کنندگی آثاری چون سری «ایندیانا جونز»، سه‌گانه‌ی Back to the Future و همچنین سری فیلم‌های Jurassic World را در کارنامه دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا