نمایی واضح از جوکر در تصاویر تازه‌ی Zack Snyder’s Justice League

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر تازه‌ی Zack Snyder's Justice League

وب سایت Vanity Fair ساعاتی قبل تصاویر تازه‌ی Zack Snyder’s Justice League را منتشر کرد که نمایی واضح از جوکر را نشان می‌دهند.

پس از اکران Justice League در سال ۲۰۱۷ و ثبت نقدهای متوسط، زک اسنایدر (Zack Snyder) شروع به انتشار اطلاعات از نسخه‎‌ی مد نظر خود کرد تا به طرفداران ثابت کند تغییرات وارنر و جاس ویدون (Joss Whedon) باعث شکست پروژه شدند. طرفداران در ابتدا فکر می‌کردند تفاوت‌های چندانی میان نسخه‌ی اصلی و سینمایی وجود ندارد اما اطلاعات فاش شده توسط اسنایدر نشان داد اشتباه می‌کردند. در پی این اتفاق، یک کمپین در فضای مجازی شکل گرفت تا وارنر را به انتشار نسخه‌ی اصلی متقاعد کند؛ زیرا اسنایدر گفته بود نسخه‌ی اصلی فاصله‌ی چندانی با آماده نشدن ندارد. این تلاش‌ها نتیجه داد و وارنر با انتشار اسنایدر کات از HBO Max موافقت کرد.

جوکر با نقش‌آفرینی جرد لتو (Jared Leto) در نسخه‌ی اولیه‌ی Justice League حضور نداشت اما پس از اینکه وارنر و دی‌سی فیلمز بودجه و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار زک اسنایدر قرار دادند تا بتواند صحنه‌های جدیدی را فیلمبرداری کند، او تصمیم گرفت دلقک دیوانه را در داستان قرار دهد. البته لتو در ابتدا نسبت به حضور در Zack Snyder’s Justice League مردد بود اما گفتگوهای تلفنی با اسنایدر باعث شد نظرش تغییر کرده و نقش‌آفرینی در یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی سال را بپذیرد. در حال حاضر، نگاه‌های بسیاری به لتو جلب شده است. او در مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود دخالت‌های وارنر باعث شد دلقک دیوانه بازخوردهای منفی‌ای را از سوی طرفداران دریافت کند. بسیاری از کارشناسان می‌خواهند ببینند حالا که خبری از وارنر نیست، لتو می‌تواند ورق را برگرداند یا خیر.

وب سایت Vanity Fair به واسطه‌ی مطلب اختصاصی و اخیر خود، تصاویر تازه‌ی Zack Snyder’s Justice League را منتشر کرد. این عکس‌ها که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد، نمایی واضح از جوکر را نشان می‌دهند. همان‌طور که از تصویر پیشین می‌شد حدس زد، ظاهر دلقک دیوانه نسبت به آنچه در Suicide Squad دیده بودیم از بسیاری جهات تغییر کرده است. موهای جوکر بلند شده و از همه مهم‌تر، خبری از تتوها در نقاط مختلف بدن نیست. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

مطلب اخیر Vanity Fair تنها شامل تصاویر واضح از جوکر نشده و یک گفتگوی کوتاه با زک اسنایدر را هم در خود جای داده است. فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی فاش کرد دلقک دیوانه در سکانسی حضور خواهد داشت که در واقع کابوس بروس وین است. این کابوس، در تایملاین نایت‌مر (Knightmare) قرار داشته و آینده‌ای را به تصویر می‌کشد که ابرقهرمانان شکست خورده و زمین تحت سلطه‌ی دارک‌ساید قرار دارد. اگر به یاد داشته باشید، سکانس مشابهی در Batman v Superman: Dawn of Justice وجود داشت. در آن سکانس، زمین تحت سلطه‌ی سوپرمن قرار گرفته بود و بتمن سعی داشت با کمک افرادش اقداماتی را علیه کلارک کنت انجام دهد که نهایتا دستگیر می‌شود.

زک اسنایدر در ادامه‌ی صحبت‌های خود بیان کرد جوکر در سکانس کابوس مکالمه‌ای مستقیم با بروس وین دارد. او همچنین گفت دلقک دیوانه در جریان گفتگو به واکاوی بتمن و اقداماتش می‌پردازد. در انتها، لازم به ذکر است Zack Snyder’s Justice League در تاریخ ۲۸ اسفند (مصادف با ۱۸ مارس) به سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا