جوکر جرد لتو و اشتباه کارگردان فیلم جوخه انتحار در مورد این شخصیت

داستان یک خالکوبی زشت و توهین‌آمیز

جوکر جرد لتو

کارگردان فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) می‌گوید از تصمیمی که هنگام ساخت این فیلم درباره جوکر جرد لتو (Jared Leto) گرفت، پشیمان است.

وقتی که فیلم جوخه انتحار در سال ۲۰۱۶ اکران شد، ایده بسیار جذابی را به تصویر کشید. این فیلم، گروهی از شخصیت‌های شرور DC را گرد هم آورد و تبدیل به فیلمی پرسروصدا شد. همچنین برداشتی محبوب از شخصیت هارلی کویین (Harley Quinn) با بازی مارگو رابی (Margot Robbie) ارائه کرد. ضمنا در جوخه انتحار، شاهد حضور جرد لتو در نقش جوکر نیز بودیم.

اما ماجرای تصمیم اشتباه کارگردان فیلم درباره شخصیت جوکر چیست؟ دیوید آیر (David Ayer) در توییتی که اخیرا منتشر کرده، از ترسیم یک خالکوبی جنجال‌برانگیز بر روی پیشانی جوکر، اظهار پشیمانی کرده است. پس از اینکه یکی از طرفداران از دیوید آیر درباره این خالکوبی پرسید، او توضیح داد که این خالکوبی برای «ترول کردن بتمن» بود. زیرا جرد لتو (جوکر)، یکی از دندان‌های خود را هنگام درگیری با بتمن بن افلک (Ben Affleck) از دست داده است.

این کارگردان DCEU در ادامه گفت که این کار اشتباهی بود و از اینکه چنین تصمیمی گرفته، پشیمان است. او افزود: «این یکی از انتخاب‌هایی بود که به خود می‌گویم ای کاش انجام نمی‌دادم.»

جالب است بدانید که وقتی جرد لتو در فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر (Zack Snyder’s Justice League) حضور پیدا کرد، دیگر این خالکوبی وجود نداشت. سایر خالکوبی‌های جوکر هم که بدن جنایتکارترین دلقک تاریخ را پوشانده بودند، زیر لباس‌های او پنهان شدند.

دیوید آیر همچنین به کاربر دیگری در توییتر گفت که جوکر جرد لتو را «یک ناامیدی بزرگ» می‌داند. آیر ادامه داد: «این همان چیزی است که وقتی یک شخصیت را تکه تکه می‌کنید، اتفاق می‌افتد.»

چرا جرد لتو در ایفای نقش جوکر ناموفق بود؟

جوکر در Suicide Squad 2

متاسفانه، جرد لتو در جوخه انتحار نتوانست که نقش جوکر را مطابق با انتظارات مخاطبان، بازی کند. مهم‌ترین دلیل آن، دخالت‌های استودیو برادران وارنر (Warner Bros) بود که مانع از درخشش این بازیگر در نقش جوکر شد. اما چند سال بعد، فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر به او فرصتی داد تا این‌بار بدون دخالت استودیو، استعدادهای بازیگری‌اش را نمایان کند. او در صحنه‌ای کوتاه، مقابل بتمن بن افلک بازی کرد و تمام طرفداران جوکر را به وجد آورد. بازی جرد لتو در آن صحنه، تحسین همگانی طرفداران و منتقدان را به دنبال داشت. علاوه بر این، بسیاری را متعجب کرد از اینکه استعدادهای او تا کجا می‌تواند پیش برود.

1.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا