#مهسا_امینی

جیمی فاکس به شایعه‌ی بازگشت الکترو در Spider-Man 3 واکنش نشان داد

حضور توبی مگوایر هم دور از انتظار نیست

بازگشت الکترو در Spider-Man 3

جیمی فاکس بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی با انتشار یک تصویر در بخش استوری حساب اینستاگرامش به شایعه‌ی بازگشت الکترو در Spider-Man 3 واکنش نشان داد.

جیمی فاکس (Jamie Foxx) که با ایفای نقش اصلی Django Unchained توانسته بود به شهرت بیشتری در میان علاقه‌مندان به سینما دست یابد، سال ۲۰۱۴ میلادی در The Amazing Spider-Man 2 حاضر شد و نقش الکترو یکی از دو دشمن اصلی مرد عنکبوتی را ایفا کرد. این فیلم در مقابل بودجه‌ی ۲۹۳ میلیون دلاری خود بیش از ۷۰۰ میلیون دلار فروخت تا نهایتا سود ۷۰ میلیون دلاری را نصیب سازندگان خود کند. با این حال، سونی از نتیجه‌ی کار راضی نبود و تصمیم گرفت برنامه‌هایش برای ساخت یک دنیای سینمایی با محوریت شخصیت‌های حاضر در کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی را کنار بگذارد.

سونی سپس همکاری جدیدی را با مارول آغاز کرد که نتیجه‌اش انتخاب یک بازیگر جدید برای مرد عنکبوتی و همچنین پیوستن این ابرقهرمان محبوب به دنیای سینمایی بود. تاکنون دو فیلم Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home با محوریت او ساخته شده و قسمت سوم هم مراحل پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا پس از مساعد شدن شرایط، فاز فیلمبرداری رسما آغاز شود. در شرایطی که طرفداران منتظر بودند اطلاعات اولیه از داستان این اثر مورد انتظار به اشتراک گذاشته شود، رسانه‌های معتبر از حضور جیمی فاکس در دنباله‌ی Far From Home خبر دادند. او قرار است نقشی که در The Amazing Spider-Man 2 ایفا کرده بود را بار دیگر در این اثر بر عهده بگیرد.

کیث جفسون (Keith Jefferson) یکی از بازیگران نه چندان شناخته‌شده‌ی هالیوود تصویری را در بخش استوری حساب اینستاگرام خود قرار داد که به بازگشت الکترو در Spider-Man 3 اشاره دارد. او در این تصویر به جیمی فاکس برای بازگشت به فیلم‌های ابرقهرمانی مارول تبریک گفت. فاکس هم بدون اضافه کردن هیچ متن جدیدی، آن استوری را از طریق حساب کاربری خود بازنشر کرد تا شایعه‌ای که دیروز در فضای مجازی منتشر شده و سر و صدای زیادی به پا کرده بود رسما تایید شود. این بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی همچنین پستی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که طبق آن، مکس دیلون با ظاهری جدید در دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home حاضر می‌شود. البته او پست مورد نظر را به سرعت پاک کرد.

برحلاف آنچه عده‌ای از مخاطبان عام فکر می‌کنند، به طور همزمان چندین نسخه‌ی متفاوت از مرد عنکبوتی در کمیک بوک‌ها وجود دارد. هر یک از آن‌ها از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار بوده و در یک دنیای کاملا متفاوت زندگی می‌کنند. برای مثال، یکی از آن‌ها توسط عنکبوتی که در معرض پرتوهای رادیواکتیوی قرار گرفته بود گزیده شد و قدرت‌های فراطبیعی به دست آورد. مثال دیگر، مرد عنکبوتی 2099 است که در جریان آزمایش‌هایی ژن‌هایش با عنکبوت ترکیب شد. در سال ۲۰۱۴ میلادی، مجموعه کمیک بوک‌هایی تحت عنوان Spider-Verse به بازار آمد که اتحاد تمامی نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی را به تصویر می‌کشید. ایده‌ی چنین داستانی بعدها برای ساخت انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse مورد استفاده قرار گرفت.

جی. کی. سیمونز (J.K. Simmons) که نقش جیمز جونا جیمسون را در سه‌گانه‌ی رسمی ریمی (Sam Raimi) ایفا کرده بود، در پایان Spider-Man: Far From Home نسخه‌ی متفاوتی از همین شخصیت را به تصویر کشید. حالا هم که بازگشت الکترو در Spider-Man 3 رسما تایید شده، ساخت اقتباس سینمایی Spider-Verse و حضور دوباره‌ی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) روی پرده‌ی نقره‌ای به عنوان نسخه‌های متفاوت پیتر پارکر دور از انتظار نیست. به خصوص اینکه جیمی فاکس در پستی که ظاهر جدید الکترو را تایید کرد، از پوستر Spider-Man: Into The Spider-Verse استفاده کرده بود؛ پوستری که سه نسخه‌ی متفاوت از تارزن نیویورکی را در کنار هم نشان می‌داد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا