1%
  • 0/10

آیا بتمن در فیلم جدید سوپرمن حضور دارد؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

آیا بتمن در فیلم جدید سوپرمن حضور دارد؟ ۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
بتمن در فیلم جدید سوپرمن

جیمز گان (James Gunn)، مدیر استودیو وارنر، به سوالی درباره حضور بتمن در فیلم جدید سوپرمن پاسخ داده است.

جدیدترین اقتباس سینمایی کمیک بوک‌های سوپرمن هم اکنون در دست ساخت بوده سال آینده تحت عنوان Superman: Legacy قابل تماشا خواهد بود. این اثر روزهای ابتدایی فعالیت کلارک کنت بعنوان مرد پولادین را به تصویر کشیده و از همه مهمتر، مردم قبل از ملاقات با او با ابرقهرمانان مختلف آشنا شده‌اند.

اگرچه فیلم Superman: Legacy اثر اختصاصی سوپرمن است، ابرقهرمانان متعددی در آن حضور دارند که برای مثال می‌توان به اعضای گروه The Authority اشاره کرد. کاربران همچنین حین تماشا با یک گرین لنترن به نام گای گاردنر، سوپرگرل، هاوک گرل و متافورمو ملاقات می‌کنند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads اخیراً سوالی را پیرامون حضور احتمالی بتمن در فیلم جدید سوپرمن مطرح کرد. جیمز گان، مدیر استودیو وارنر و کارگردان Superman: Legacy، در پاسخ گفت چنین اتفاقی رخ نخواهد داد:

چرا بتمن نتواند در فیلم Superman: Legacy حضور داشته باشید و بدین ترتیب، او را قبل از فیلم اختصاصی‌اش ملاقات کنیم؟

خب، او نمی‌تواند در فیلم Superman: Legacy حضور داشته باشد چون در فیلمنامه نیست.

جدا از The Batman 2، یک اقتباس دیگر از کمیک بوک‌های بتمن (Batman) در دست ساخت بوده و با نام The Brave and The Bold شناخته می‌شود. این اثر همچنین بخشی از فرنچایز DC Universe بوده و به رابطه میان بتمن و رابین می‌پردازد. در ضمن، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) وظیفه کارگردانی‌اش را به دوش می‌کشد.

طبق اعلام جیمز گان، فیلم Superman: Legacy در ماه مارچ سال جاری میلادی جلوی دوربین می‌رود تا پس از پشت سر گذاشتن فازهای تولید (فیلمبرداری) و پس تولید، برای اکران آماده شود. در حال حاضر تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) برای اکران آن در نظر گرفته شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments