برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی ویدیویی مورد علاقه‌ی جیمز گان چه چیزی است؟

کارگردان Guardians of the Galaxy، چه بازی‌ای را دوست دارد

بازی ویدیویی مورد علاقه‌ی جیمز گان چه چیزی است؟ ۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
جیمز گان بازی ویدیویی

کاگردان فیلم‌هایی چون Guardians of the Galaxy و The Suicide Squad یعنی جیمز گان طی پرسش و پاسخ‌های اینستاگرام، مشخص کرد که به کدام بازی ویدیویی علاقه دارد.

علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی مخصوصا آثار ابرقهرمانانه با نام جیمز گان آشنایی دارند. او کارگردان عناوینی چون قسمت اول و دوم Guardians of the Galaxy بوده و در کارنامه‌ی خود فیلم‌های دیگری مانند Scooby-Doo را به ثبت رسانده است و در آینده، شاهد انتشار دو فیلم دیگر از آن یعنی قسمت سوم Guardians of the Galaxy و The Suicide Squad خواهیم بود.

جیمز گان چندی پیش در اینستاگرام خود پستی گذاشت و از طرفدارانش خواست که سوالاتی از او بپرسند. معمولا بیشتر این پرسش‌ها ممکن است در خصوص زندگی شخصی، روند کاری و علایق او باشد. فردی از او پرسید که بازی ویدیویی مورد علاقه‌اش در بخش روایت داستان چه چیزی است و جیمز گان هم در جواب به بازی Star Wars: Knights of the Old Republic اشاره کرد.

همه‌ی ما می‌دانیم که سری جنگ ستارگان به چه اندازه بین طرفداران فیلم‌های حماسی و تخیلی طرفدار دارد. بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی بر این باوراند که بازی Star Wars: Knights of the Old Republic، نه تنها یکی از بهترین بازی‌ها در سری جنگ ستارگان بلکه یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده در تاریخ است. محبوبیت این بازی در حدی زیاد بوده که دو شرکت دیزنی و لوکاس تصمیم گرفته‌اند که از روی این بازی ویدیویی، یک فیلم سینمایی بسازند.

Star Wars: Knights of the Old Republic اثری در سبک نقش‌آفرینی است که توسط BioWare تولید شده و در سال ۲۰۰۳ میلادی شرکت LucasArts آن را منتشر کرد. داستان این بازی به چهار هزار سال قبل از شروع وقایع جنگ ستارگان بازمیگردد جایی که هنوز امپراتوری کهکشان‌ها به وجود نیامده و فردی به نام Darth Malak که قبلا یک Jedi بود در حال ایجاد یک آشوب بزرگ است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments