برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

دیزنی و لوکاس فیلم در حال ساخت فیلم Knights of the Old Republic هستند!

KOTOR هم به سینما می‌آید

دیزنی و لوکاس فیلم در حال ساخت فیلم Knights of the Old Republic هستند! ۰ ۱۴ دی ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Knights of the Old Republic

بعد از موفقیت‌های فیلم Star Wars: Rise of Skywalker به‌نظر می‌رسد که دو شرکت دیزنی و لوکاس فیلم خود را برای ساخت فیلم Knights of the Old Republic آماده می‌کنند.

همان‌طور که می‌دانید The Rise of Skywalker آخرین قسمت از مجموعه‌ی جنگ ستارگان است که حدود ۲۰ روز پیش در سینماها اکران شد. در حالی که تنها حدود ۳ هفته از نمایش جنگ ستارگان جدید می‌گذرد، این فیلم توانسته فروشی در حدود ۸۴۰ میلیون دلار را در گیشه‌ها به ثبت برساند. این در حالی است که چندی پیش فصل اول سریال مندلورین که از شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش می‌شد، به پایان رسید. استقبال از این سریال هم برای دیزنی رضایت‌بخش بود و بیشتر منتقدان هم آن را تحسین کردند تا بدون هیچ چون و چرایی به‌عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۹ میلادی لقب بگیرد.

بعد از تمام این موفقیت‌ها، ممکن است این سوال در ذهن هرکسی مطرح شود که پروژه‌ی بعد لوکاس فیلم و دیزنی چه خواهد بود؟

اگر به‌خاطر داشته باشید، بهار گذشته، کاتلین کندی، رییس شرکت لوکاس فیلم طی مصاحبه‌ای با MTV تایید کرد که در حال تحقیق و توسعه روی داستان Knights of the Old Republic هستند. اگر با این مجموعه آشنایی ندارید، این عنوان به یک سری بازی ویدویی مربوط می‌شود که اولین نسخه‌ی آن در سال ۲۰۰۳ میلادی منتشر شد. این بازی نقش‌آفرینی به یکی از خاطرانگیزترین بازی‌های این ژانر تبدیل شد و بر همین اساس، می‌تواند منبع الهام خوبی برای ساخت یک فیلم سینمایی در دنیای جنگ ستارگان باشد.

با این حال، کاتلین کندی طی مصاحبه‌ای، با اشاره بر موفقیت‌های تجاری The Rise of Skywalker تایید کرد که همچنان در حال کار روی فیلم Knights of the Old Republic هستند. کندی معتقد بود که فروش قابل قبول آخرین فیلم عرضه شده از دنیای جنگ ستارگان و موفقیت‌های The Mandalorian نشان می‌دهد مردم همواره به مجموعه‌ی Star Wars علاقه دارند و همین مسئله، آن‌ها را به ساخت قسمت‌های بیشتری از این سری مجاب می‌کند.

بنابراین می‌توان اطمینان حاصل کرد که فیلم Star Wars: Knights of the Old Republic در حال ساخت است اما سوالی که در رابطه با این موضوع مطرح می‌شود، این است که در چه تاریخی می‌توانیم این فیلم مورد انتظار را روی پرده‌ی سینما تماشا کنیم؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments