1%
  • 0/10

چرا بتمن رابرت پتینسون بخشی از DC Universe نخواهد بود؟

جیمز گان دلیلش را فاش کرد

چرا بتمن رابرت پتینسون بخشی از DC Universe نخواهد بود؟ ۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بتمن رابرت پتینسون

در حالی که بتمن رابرت پتینسون در فیلم The Batman مورد استقبال قرار گرفته، کاربران کنجکاو هستند چرا از او در DC Universe استفاده نخواهد شد.

فرنچایز DC Extended Universe پس از یک دهه فراز و نشیب‌های متعدد به انتهای مسیر رسیده است. طرفداران کمیک بوک‌های دی سی در ادامه شاهد شکلگیری فرنچایزی جدید به نام DC Universe خواهند بود که وظیفه مدیریتش مشترکاً بر عهده جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) قرار گرفته است. مطابق انتظار، بازیگران جدیدی برای نقش‌های کلیدی از جمله سوپرمن و بتمن (Batman) انتخاب خواهد شد.

رابرت پتینسون (Robert Pattinson) که با مجموعه فیلم‌های گرگ و میش به شهرت رسید، نقش بتمن را در The Batman محصول سال ۲۰۲۲ میلادی ایفا کرد. جدا از نقاط قوت فیلم، عملکرد پتینسون در نقش بروس وین مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. همین موضوع باعث شد یک سوال بسیار مهم در ذهن برخی از طرفداران شکل بگیرد: چرا جیمز گان و پیتر سفرن بجای انتخاب یک بازیگر جدید برای نقش بروس وین، از نسخه پتینسون بتمن در فرنچایز خود استفاده نمی‌کنند؟

یکی از کاربران شبکه اجتماعی تردز (Threads) اخیراً از جیمز گان پرسید چرا بتمن رابرت پتینسون در فرنچایز دی سی یونیورس استفاده نخواهد شد؛ بخصوص اینکه بازیگر بریتانیایی عملکردی کم نقص را از خود به نمایش گذاشت. فیلمساز آمریکایی در پاسخ گفت: «اجازه چنین کاری داده نمی‌شود. این موضوع تصمیم مت بوده و به آن احترام می‌گذاریم.»

با توجه به پاسخ، می‌توان نتیجه گرفت جیمز گان مشکلی با پیوستن بتمن رابرت پتینسون به فرنچایز دی سی یونیورس نداشته اما مت ریوز (Matt Reeves) کارگردان The Batman تصمیم گرفت قصه‌اش را در جهانی کاملاً متفاوت روایت کند. در نگاه اول، چنین تصمیمی عجیب بنظر می‌رسد اما نباید فراموش کرد کار کردن تحت یک فرنچایز بزرگ یعنی محدودیت‌هایی در زمینه داستانسرایی که چاره‌ای جز پایبندی به آن‌ها وجود ندارد.

فیلم The Batman 2 اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments