1%
  • 0/10

بازیگر سابق جیمز باند کیلین مورفی را به عنوان مامور 007 پیشنهاد می‌کند

پیشنهاد 007 سابق

بازیگر سابق جیمز باند کیلین مورفی را به عنوان مامور 007 پیشنهاد می‌کند ۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر سابق جیمز باند

پیرس براسنان بازیگر سابق جیمز باند عقیده دارد انتخاب کیلین مورفی برای مامور 007 جدید بسیار ایده‌آل خواهد بود.

ستاره فیلم The Goldeneye طی رویداد The Oscar Wilde Awards گفتگویی با نشریه BBC انجام داد و بازیگر نقش اصلی فیلم Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان را درخشان و باشکوه خواند. پس از اکران و انتشار جدیدترین ساخته نولان، بسیاری شیفته هنرنمایی کیلین مورفی (Cillian Murphy) در نقش شخصیت اصلی این فیلم یعنی جی رابرت اوپنهایمر شدند.

بازیگر سابق جیمز باند اکنون در گفتگوی خود اظهار داشت که “کیلین عملکرد بسیار درخشانی در نقش جیمز باند به عنوان مامور مخفی سرویس اطلاعاتی خواهد داشت.” در چند وقت اخیر بازیگران فراوانی در رابطه با این موضوع که چه کسی در نقش جیمز باند بعدی ظاهر خواهد شد اظهارنظر کرده بودند. با این حال اکنون یکی از چهره‌هایی که پیش از این در نقش مامور 007 ظاهر شده، رای خود را به ستاره سریال Peaky Blinders اهدا کرده است.

کلی بانکر (Clay Bunker) همبازی مورفی در فیلم Oppenheimer نیز پیش از این در مصاحبه‌ای اظهار کرده بود که مورفی می‌تواند این نقش را ایفا کند. به عقیده بانکر، مورفی یک ویژگی خاص دارد که او را به انتخابی ایده‌‌آل برای ایفای نقش شخصیت مامور 007 می‌کند. 

“بسیار جالب است زیرا کیلین مهربان‌ترین انسان روی زمین است اما چهره او می‌تواند بخش تاریک یک انسان را داشته باشد و جیمز باند نیز این بخش تاریک را درون شخصیت خود دارد. ما گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که آیان فلمینگ (Ian Fleming) این شخصیت را خلق کرده که در نوع خود شخصیت بسیار تیره و تاریکی دارد. این شخصیت در جناحی قرار گرفته که ما آن را شخصیت خوبی می‌پنداریم. کیلین قابلیت این را دارد که این موضوع را به نمایش بگذارد و توانایی خود را در این زمینه پیش از این در سریال Peaky Blinders و حتی شخصیت مترسک (Scarecrow) در فیلم‌های بتمن به نمایش گذاشته است.”

از سوی دیگر پیرس براسنان (Pierce Brosnan) در سال 2022 نیز در جریان گفتگویی اظهار داشته بود که هر کسی که نقش بعدی شخصیت را جیمز باند را دریافت کند برای او آرزوی موفقیت می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments