ناتانائیل کورتیز از اسپین آف سریال ویچر می‌گوید

آیا باید منتظر بازگشت گرالت باشیم؟

اسپین آف سریال ویچر

مدت‌هاست خبر ساخت پیش‌درآمد سریال The Witcher با عنوان The Witcher: Blood Origin مطرح شده است. داستان اسپین آف سریال ویچر به ۱۲۰۰ سال قبل بازمی‌گردد و قصه اولین قاتلان هیولا دارای قدرت‌های خارج‌العاده را روایت می‌کند.

کاراکتر گرالت از ریویا با نقش‌آفرینی هنری کویل (Henry Cavill) در سریال The Witcher: Blood Origin حضور نخواهد داشت. در عوض، لیست بازیگران سریال Blood Origin ستارگانی از جمله میشل یئو (Michelle Yeoh)، لنی هنری (Lenny Henry) و بازیگر سریال It’s a Sin، ناتانائیل کورتیز (Nathaniel Curtis) را شامل می‌شود.

کورتیز، در مصاحبه‌ای با RadioTimes درباره سریال The Witcher: Blood Origin صحبت کرده است و ضمن ستایش یکی دیگر از بازیگران حاضر در سریال اشاره می‌کند که برای پخش سریال بسیار هیجان دارد و امیدوار است مخاطبان از دیدن آن لذت ببرند.

همچنین، کورتیز در رابطه با پروسه ساخت اسپین آف سریال ویچر گفته است، سریال بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود، این تمام چیزی است که می‌توانم درباره Blood Origin‌ بگویم. فرآیند فیلم‌برداری واقعاً سرگرم‌کننده بود. عوامل ساخت واقعاً دوست داشتنی هستند و فیلمنامه و حتی کارگردان فوق العاده بودند. خوشحالم که عضوی از گروه ساخت بوده ام. درباره میشل یئو باید بگویم جالب‌ترین فردی است که تا به حال دیده‌ام. او بامزه و متواضع و با استعداد و زیباست.

با وجود صحبت‌ها و توضیحات کورتیز ، هنوز جزئيات بیش‌تری درباره سریال Blood Origin در دسترس نیست. هرچند که لورن اشمیت هیسریچ (Lauren Schmidt Hissrich) تهیه‌کننده سریال The Witcher پیش‌تر اشاره کرده بود که اسپین آف در حال ساخت پیش‌درآمدی برای سریال اصلی ویچر خواهد بود و می‌توان وقایع آن را به‌عنوان روشنگر سوالاتی که ذهن مخاطبان را مشغول کرده است در نظر گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا