تریلر جدید It Takes Two مراحل متنوع بازی را به تصویر می‌کشد

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

تریلر جدید It Takes Two مراحل متنوع بازی را به تصویر می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت الکترونیک آرتز که وظیفه‌ی نشر را بر عهده دارد، ساعاتی قبل تریلر جدید It Takes Two را از طریق کانال یوتیوب خود منتشر کرد.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن و ماجراجویی باشید، احتمالا نام A Way Out را شنیده‌اید. این عنوان توسط هیزلایت ساخته و در مارس سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد. طبق آمارهای رسمی، اولین محصول هیزلایت توانست بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه در سراسر جهان بفروشد که رقم بسیار خوبی است. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار A Way Out، تیم توسعه تصمیم گرفت بار دیگر روی عنوانی کار کند که نیازمند همکاری دو کاربر است. کارمندان همچنین می‌خواستند بازی‌ای را بسازند که هر مرحله مکانیک‌های مخصوص به خود را داشته باشد تا از ایجاد حس یکنواختی در کاربر جلوگیری شود؛ بازی‌ای که حالا It Takes Two نام دارد.

الکترونیک آرتز ساعاتی قبل تریلر جدید It Takes Two را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و در بخش ابتدایی خود، خلاصه‌ی داستان را به تصویر می‌کشد. با توجه این بخش، ماجرا درباره‌ی یک زوج میانسال است که رابطه‌ی زناشویی‌شان رو به سردی بوده و تعاملشان مانند گذشته نیست. در این میان، دختر خانواده که آسیب شدیدی از اختلافات والدینش دیده، از یک کتاب می‌خواهد پدر و مادرش را کنار هم نگه دارد. به زبان آوردن چنین آرزویی، باعث می‌شود کودی و می به عروسک‌های پارچه‌ای و چوبی تبدیل شده و به یک دنیای فانتزی انتقال یابند. آن دو باید به کمک دکتر حکیم که در واقع یک کتاب سخنگو است، چالش‌ها را پشت سر گذاشته و رابطه‌شان را بهبود ببخشند.

پس از نمایش خلاصه‌ی داستان، شاهد صحبت‌های دکتر حکیم هستیم که درباره‌ی دنیای فانتزی توضیح می‌دهد. طبق گفته‌های او، هر یک از مراحل It Takes Two نتیجه‌ی اقدامات گذشته‌ی کودی و می هستند؛ برای مثال، یکی از مراحل شامل مبارزه با یک جارو برقی می‌شود؛ جارو برقی‌ای که شخصیت‌های داستان قرار بود ایرادش را حل کنند اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد. آن جارو برقی حالا به دنبال انتقام است. مثال دیگر، گلخانه‌ای است که کودی روزگاری برای پرورش گیاهان مختلف استفاده می‌کرد اما سردی رابطه‌ی زناشویی‌اش باعث شد از رسیدگی به آن بازماند. پروتاگونیست‌ها در این مرحله باید مقابل گیاهان قرار بگیرند.

It Takes Two در دست ساخت بوده و قرار است در تاریخ ۶ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۶ مارس سال ۲۰۲۱) برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی منتشر شود. این بازی از کوآپ آنلاین و کوآپ آفلاین پشتیبانی می‌کند. در ضمن، کاربری که این بازی را خریده، می‌تواند یکی از دوستانش را به تجربه دعوت کند. در صورت دعوت، کاربر دوم نیازی به خرید بازی نخواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا