1%
  • 10/10

آیا مشکلات وارزون موبایل اندروید بعد از انتشار آپدیت جدید برطرف شده است؟

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!!

آیا مشکلات وارزون موبایل اندروید بعد از انتشار آپدیت جدید برطرف شده است؟ ۷۲ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مشکلات وارزون موبایل

به‌دنبال عرضه فاجعه‌بار نسخه جهانی، توسعه‌دهندگان آپدیتی کم حجم منتشر کردند که به‌گفته خودشان بسیاری از مشکلات وارزون موبایل اندروید را برطرف می‌کند. اما آیا واقعا همه‌چیز درست شده است؟

از وقتی نسخه جهانی عرضه شده، بازی پرحاشیه کالاف دیوتی وارزون موبایل به‌خاطر مشکلات کوچک و بزرگ متعددی مثل پایین بودن گرافیک، افت فریم ریت، داغ شدن بیش از حد دستگاه، ارور GPU، عدم اتصال به سرورهای اکتیویژن، قرار گرفتن بازیکنان موبایل با بازیکنان کنسول در یک لابی و باگ‌های فراوان‌، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. شمار شکایات به‌قدری زیاد بود که اکتیویژن هفته گذشته با انتشار تصویری در صفحه توییتر خود، از آماده سازی یک آپدیت که همه مشکلات نسخه اندروید بازی را برطرف می‌کند، خبر داد. در ادامه می‌توانید جزئیات آپدیت نسخه اندروید را مشاهده کنید:

  • برطرف شدن مشکلی که مانع از دسترسی برخی دستگاه‌ها به گرافیک‌های بالا می‌شد
  • افزایش زمان بارگیری داده‌ها به‌منظور بهبود بخشیدن به گرافیک و سرعت اجرای بازی
  • برطرف شدن هرگونه باگ یا مشکل شناسایی شده توسط کاربران مانند عدم اتصال به سرورهای اکتیویژن
  • از دسترس خارج شدن بازی برای دستگاه‌های پشتیبانی نشده (دستگاه‌هایی که مشخصات لازم برای اجرای بازی را ندارند)

شاید با خودتان بگویید دیگر جای نگرانی نیست، اما متاسفانه اوضاع از قبل هم بدتر شده، زیرا این آپدیت نه‌تنها مشکلات پیش‌تر اشاره شده را برطرف نکرده، بلکه به بوجود آمدن مشکلات بزرگ‌تری منجر شده است. از زمان انتشار آپدیت، این موضوع حسابی در فضای مجازی سروصدا کرده و خشم بسیاری از کاربران را برانگیخته است.

یک کاربر گزارش داده که پس از نصب آپدیت مشکل گرافیک بازی بدتر شده، به‌طوری که گزینه گرافیک متوسط و بالا حذف شده و به‌جز گرافیک کم و حداقل گزینه‌ دیگری برای انتخاب وجود ندارد.

کاربر دیگری به تشدید مشکل داغ شدن بیش از حد دستگاه اشاره کرده و گفته که علیرغم حضور در اتاقی سرد و روشن کردن کولر، همچنان دمای دستگاهش بالاست.

اوضاع برای بسیاری از کاربران بدتر هم شده، زیرا دیگر امکان ورود به بازی یا حساب کاربری اکتیویژن نیز وجود ندارد.

توسعه‌دهندگان باید سخت‌تر تلاش کنند تا از بهینه‌سازی بهتر، عملکرد روان و تجربه بدون اشکال وارزون موبایل اطمینان حاصل شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا یک به‌روزرسانی برای برطرف کردن تمامی مشکلات بازی کافیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

72 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments