1%
  • 10/10

عجیب اما واقعی؛ پایین بودن گرافیک بازی وارزون موبایل راه حلی ساده دارد

اقدام عجیب اکتیویژن!!

عجیب اما واقعی؛ پایین بودن گرافیک بازی وارزون موبایل راه حلی ساده دارد ۲۶۶ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
گرافیک بازی وارزون موبایل

بدون شک یکی از بزرگترین موضوعاتی که اخیر حسابی در دنیای گیم سروصدا کرده، پایین بودن گرافیک بازی وارزون موبایل است. خوشبختانه جای نگرانی نیست، چون ظاهرا این موضوع راه حلی ساده دارد.

اگرچه نسخه کنسول و رایانه‌های شخصی سری بازی‌های Call of Duty محبوبیت بیشتری بین طرفداران دارند، اما عرضه بازی وارزون موبایل یکی از بزرگترین و هیجان انگیزترین اتفاقات اخیر به‌شمار می‌رود. البته این اولین باری نیست که یکی از عناوین فرانچایز روی موبایل عرضه می‌شود، اما جای هیچ شکی نیست که وارزون موبایل نتوانسته به اندازه CODM در چشم طرفداران بدرخشد. متاسفانه در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات این بازی، پایین بودن گرافیک است که ظاهرا راه حلی ساده اما عجیب دارد.

به‌تازگی یکی از کاربران وب‌سایت ردیت متوجه پیامی در صفحه‌ لاگین شده که تایید می‌کند گرافیک بازی وارزون موبایل به مرور زمان و با انجام دادن مچ‌های بیشتر (مولتی پلیر یا بتل رویال) بهبود می‌یابد. به‌همین دلیل کسانی که نسخه بتای بازی را دانلود و تجربه کردند، گرافیک خیلی بهتری نسبت به بازیکنان جدید دارند.

همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است، وارزون موبایل سیستمی دارد که عملکرد دستگاه را بعد از اتمام هر بازی بررسی می‌کند و به نسبت قدرت پردازش آن، گرافیک بازی را بهبود می‌بخشد. هنوز مشخص نیست که چرا اکتیویژن چنین تصمیم عجیبی را اتخاذ کرده، اما کاملا واضح است که توسعه‌دهندگان از اتفاقات اخیر باخبرند و آن را از قبل پیش بینی کرده بودند. تنها زمان نشان می‌دهد که گرافیک بازی واقعا تا چه حد بهبود می‌یابد. از آنجایی که وارزون موبایل یکی از مورد انتظارترین عناوین اخیر به‌شمار می‌رود و علیرغم تمامی مشکلات کوچک و بزرگش همچنان طرفداران زیادی دارد، حل شدن مشکل گرافیک و سایر موارد آن امری اجتناب ناپذیر است.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا پایین بودن گرافیک روی برد و باخت شما موثر بوده است؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

266 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments