#مهسا_امینی

آیا حالت Outbreak Mode بازی Black Ops: Cold War دائمی است؟

زامبی‌ها؛ بخشی جدا‌نشدنی از Black Ops

آیا حالت Outbreak Mode بازی Black Ops: Cold War دائمی است؟ نریمان هروی ۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
Cold War

همان گونه که می‌دانید، حالت Outbreak به بازی Black Ops: Cold War اضافه شده اما آیا این مود قرار است دائمی باشد؟

چند روز اخیر، اتفاقات خوبی برای طرفداران فرنچایز Call of Duty افتاد و بازی‌های Black Ops: Cold War و Warzone به فصل دوم نقل مکان کردند. تغییرات نسبتا زیادی هم در این انتقال به سیزن جدید رخ داد که می‌شود به اضافه شدن اسلحه‌های حدید، نقشه‌های جدید، دو لوکیشن جدید در وارزون و از همه مهم‌تر، یعنی زامبی‌ها اشاره کرد. زامبی‌ها در ماد Outbreak به Black Ops: Cold War و همجنین در بتل رویل وارزون نیز به بازی اضافه شده‌اند. حالا سوال اصلی اینجاست که آیا قرار است ماد Outbreak بازی کلد وار، دائمی باشد یا اینکه قرار است در تاریخی مشخص از بازی حذف گردد؟

ماد Outbreak در کلد وار چگونه است؟

حالت Outbreak بازی Call Of duty، در واقع یک تجربه‌ی جدید و جندنفره است که در کوه‌های Ural به وقوع می‌پیوندد. بازیکنان باید با دیگران اسکوادی را تشکیل دهند، لوکیشن‌های عظیمی را بگردند، سلاح‌ها و آیتم‌های جدید را پیدا کنند و از همه مهم‌تر، با موج‌هایی متشکل از زامبی‌ها بجنگند.

در این ماد، بازیکنان باید آزمایش‌های خطرناکی را انجام دهند تا زنده بمانند و به مراحل بعد بروند.

آیا ماد Outbreak دائمی خواهد بود؟

بله به نظر می‌رسد که دائمی است! با این‌که بسیاری از ایونت‌ها و جوایز برای مدت زیادی در دسترس نخواهند بود، ولی بنا بر توییتی، ماد Outbreak بازی کلد وار، از بازی حذف نخواهد شد و در همین توییت، عینا ذکر شده که « این ماد به شکل دائمی در بازی کلد وار پس از عرضه‌ی سیزن دوم، موجود خواهد بود».

همچنین اگر از دارندگان بازی کلد وار هستید و علاقه‌مند به شرکت در ایونت و دریافت جوایز مخصوص هستید، تا حدود ۲ هفته‌ی دیگر فرصت دارید تا این جوایز را کسب کنید.

Warzone چه تغییراتی کرده است؟

بتل رویال وارزون تغییرات عمده‌ای را شاهد بوده است. تعداد زیادی سلاح جدید، بانکر و سیلو‌ها و از همه مهم‌تر، لوکیشنی جدید به نام Shipwreck به این بتل رویال اضافه شده است. در این لوکیشن یک محموله‌ به سمت وردانسک در حال حرکت است. حالا چه محموله‌ای؟ محموله‌ای پر از زامبی‌های مختلف!

صحبت از وارزون شد، آیا شما هم از بازیکنان این بتل رویال حجیم هستید و امان شما را به دلیل آپدیت‌ها بریده است؟ راستی شما هم استریمر‌هایی که وارزون بازی می‌کنند را دنبال می‌کنید و بازی آنان را دیده‌اید؟ به نظر شما کدام یک از آن‌ها مهارت بیشتری در وارزون نسبت به دیگران دارد و مجذوب تماشای بازی کردن او شده‌اید؟ نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا