#مهسا_امینی

رونمایی از بتل پس فصل دوم CoD: Black Ops Cold War در تریلر جدید

جنگل تو را فرا می‌خواند!

رونمایی از بتل پس فصل دوم CoD: Black Ops Cold War در تریلر جدید سورنا رضایی ۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت آمریکایی اکتیویژن با انتشار یک تریلر حدودا ۲ دقیقه‌ای بتل پس فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone را به نمایش گذاشت.

اکتیویژن در جریان کنفرانسی که چندی پیش با هدف ارائه‌ی آمارهای مالی برگزار شد، ساخت کال آو دیوتی ۲۰۲۱ را تایید کرد. با گذشت مدتی از این اتفاق، انتشار شایعه‌های مختلف درباره‌ی نام و موضوع بازی جدید سرعت گرفت. تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت ویدیو گیم است. او عقیده دارد نسخه‌ی جدید Call of Duty: Guerrilla Warfare نامگذاری شده و درباره‌ی جنگ کره است. Victor_Z دیگر افشاگر ویدیو گیم به شمار می‌رود. او گمان می‌کند نسخه‌ی جدید با محوریت جنگ جهانی ساخته می‌شود. در حالی که توجه‌ها به این بازی جلب شده و هر از گاهی شایعه‌ی جدیدی به گوش می‌رسد، پشتیبانی از نسخه‌ی ۲۰۲۰ ادامه دارد.

اکتیویژن با انتشار یک تریلر حدودا دو دقیقه‌ای از طریق کانال رسمی کال آو دیوتی در یوتیوب، بتل پس فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone را معرفی کرده است. در ابتدای ویدیو، با ناگا ملاقات می‌کنیم که جدیدترین اپراتور به شمار رفته و تحت عنوان پادشاه جنگل شناخته می‌شود. او در گذشته یک جنگ‌سالار بوده و حالا به یک مزدور بی‌رحم تبدیل شده که برای پرسئوس کار می‌کند. محتویات جدید فصل دوم تنها در یک اپراتور جدید خلاصه نمی‌شود. کاربران می‌توانند خودشان را برای اضافه شدن دو سلاح آماده کنند که FARA 93 و LC10 نام دارند. مورد اول، یک سلاح تهاجمی است که کاملا خودکار عمل کرده و حتی در فاصله‌ی دور هم می‌تواند مرگبار باشد.

LC10، یک مسلسل دستی است که دقت بسیار زیادی داشته و می‌تواند با سرعت زیادی به شلیک بپردازد. البته سلاح‌های جدید همین تعداد نیستند و چهار سلاح جدید دیگر هم در راه هستند که اکتیویژن در تریلر اشاره‌ی مستقیمی به آن‌ها نمی‌کند. از دیگر محتویات بتل پس فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone می‌توان به بلوپرینت‌هایی اشاره کرد که ظاهر سلاح‌ها را بطور کامل تغییر می‌دهند. تعدادی از شاخص‌ترین بلوپرینت‌ها در تریلر جدید قابل‌مشاهده هستند. در ضمن، بتل پس فصل جدید شامل ۱۰۰ ردیف (Tier) شده و آیتم‌های بسیاری مانند استیکر و جاسوئیچی را در خود جای داده است.

در انتها، لازم به ذکر است Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone برای کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا