#مهسا_امینی

آیا حالت بتل رویال Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می‌شود؟

ظاهرا نباید دلخوش بود

حالت بتل رویال Halo Infinite

برایان جرارد مدیر روابط عمومی استودیوی 343 به شایعه‌‌ی انتشار حالت بتل رویال Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ واکنش نشان داده است.

وقتی بتل رویال به صنعت بازی‌های ویدیویی راه یافت، کمتر کارشناسی پیش‌بینی می‌کرد این سبک از بازی‌ها بتواند به یک پدیده‌ی جهانی تبدیل شده و فرهنگ عامه را تحت تاثیر خود قرار دهد. با این حال، چنین اتفاقی رخ داده و حتی فرنچایزهای قدیمی اکشن مانند کال آو دیوتی و بتلفیلد محبور شده‌اند برای عقب نماندن از قافله، حالت‌های وارزون و فایراستورم را معرفی کنند. وارزون بسیار موفق ظاهر شد و تعداد زیادی از کاربران را به سمت جلب کرده اما فایراستورم با وجود تنها دو سال از عرضه‌ی Battlefield V، عملا به دست فراموشی سپرده شده است. البته نباید از این نکته غافل شد که وارزون به صورت مستقل و رایگان عرضه شده اما فایراستورم بخشی از بازی اصلی است.

343 در سال ۲۰۱۸ میلادی صریحا اعلام کرد Halo Infinite حالت بتل رویال نخواهد داشت اما شایعه‌ی اخیری که به فضای مجازی راه یافته، چیز دیگری می‌گوید. طبق اطلاعاتی که اکانت توییتری Gaming Leaks & Rumors به اشتراک گذاشته شده، جدیدترین نسخه‌ی هیلو در بحث انتشار به Halo Master Chief Collection شباهت داشته و در قالب چهار بخش بین سال‌های ۲۰۲۱ الی ۲۰۳۱ میلادی عرضه خواهد شد. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که طبق شایعه، سازندگان می‌خواهند در سال آینده‌ی میلادی حالت بتل رویال را عرضه کنند. نویسنده‌ی توییت در ادامه مدعی شد اضافه شدن حالت بتل رویال، خواسته‌ی مایکروسافت بوده است.

برایان جرارد به عنوان  مدیر روابط عمومی در استودیوی 343 فعالیت دارد. او اخیرا به شایعه‌‌ی انتشار حالت بتل رویال Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ واکنش نشان داده است. جرارد اطلاعات منتشرش شده را «بی‌اساس» توصیف و اعلام کرد تیم توسعه مشغول آماده‌سازی بک برنامه‌ی اطلاع‌رسانی است تا به واسطه‌ی آن به تعدادی از پرسش‌های طرفداران پاسخ داده شود:

هیچ چیزی در دوشنبه‌ی بعد از تعطیلات مثل خبرهای بی‌اساس درباره‌ی Halo Infinite در فضای مجازی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. بله، اطلاع دارم که می‌توانیم جلوی مشکلات این چنینی را با انتشار اخبار واقعی بگیریم. به‌طور حتم از یک سری برنامه‌ریزی‌ها عقب افتاده‌ایم. مشغول آماده‌سازی یک برنامه‌ی اطلاع‌رسانی مختص پایان سال هستیم.

اگرچه مدیر روابط عمومی 343 در توییت‌های اخیر خود هیچ اشاره‌ی به حالت بتل رویال Halo Infinite نداشته اما به طور حتم آن‌ها را هدف گرفته بود. طبق اندک اطلاعات رسمی، بخش چندنفره‌ی Infinite به صورت رایگان عرضه شده و مطابق انتظار، پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بخشی از بازی خواهند بود تا بدین ترتیب، هزینه‌ها جبران شوند. بخش چندنفره همچنین از یک سیستم جدید پشتیبانی می‌کند که اجازه می‌دهد کاربران بخش‌های بیشتری از ظاهر شخصیت اصلی را شخصی‌سازی کنند. اگرچه دانستن این اطلاعات می‌تواند امیدوارکننده باشد اما سازندگان در قبال حالت‌ها (Mode) سکوت کرده و هیچ چیزی در این باره به اشتراک نگذاشته‌اند.

در انتها، لازم به ذکر است تاریخ انتشار Halo Infinite مشخص نبوده و تنها می‌دانیم برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا