آیا Daredevil در بازی Marvel’s Midnight Suns حضور دارد؟

سرنخ یا ایستر اگ؟

آیا Daredevil در بازی Marvel’s Midnight Suns حضور دارد؟ گلناز کیانی ۰ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
Dread Evil در بازی Marvel’s Midnight Suns

بازی Marvel’s Midnight Suns هنوز منتشر نشده‌ است اما به دلیل وجود شخصیت‌های پرطرفدار دنیای مارول، این بازی با استقبال زیادی مواجه شده است.به تازگی نیز شایعاتی مبنی بر حضور Daredevil در بازی Marvel’s Midnight suns به وجود آمده است.

این بازی استراتژیک و نقش‌آفرینی شرکت فیراکسیس گیمز (Firaxis Games) به زودی در روز ۷ اکتبر (۱۵ مهر ماه) منتشر خواهد شد. در حال حاضر فیراکسیس در اواسط برگزاری نمایش‌های گیم‌پلی شخصیت‌ها و همچنین نمایشگاه‌های مربوط به این بازی است. این ویترین‌ها برای طرفداران مشتاق بسیار هیجان انگیز و البته آموزنده محسوب می‌شوند. طرفداران در این رویداد‌ها می‌توانند با  شخصیت‌های محبوب و جدید بازی آشنا شوند و همچنین در مورد آن‌ها، روش‌های مبارزه و قدرت‌هایشان اطلاعات کسب کنند.

طبق اطلاعاتی که تا به حال از این ویترین‌ها به دست طرفداران رسیده است، میدنایت سانز مارول شامل شخصیت‌های Doctor Strange، Iron Man، Captain Marvel، Nico Minoru، Blade، Magik، Captain America، Ghost Rider، Wolverine، Spider-Man و Scarlet Witch می‌شود. که در مجموع شامل دوازده شخصیت به علاوه آواتار شخصیت بازیکن با نام شکارچی می‌شود. با این حال هنوز یک شخصیت وجود دارد که همچنان از آن رونمایی نشده است. طبق شایعات این شخصیت مرموز بعد از تکمیل شدن بازی توسط بازیکن به صحنه خواهد آمد و می‌تواند هر کسی باشد!

تریلر گیم‌پلی اخیر مارول میدنایت سانز به توانایی‌ها و مهارت‌های کاپتان مارول پرداخته است. این گیم‌پلی علاوه بر نشان دادن افکت‌ها و منابع کاپتان مارول به بازیکنان نگاهی از تعاملات شخصیت شکارچی با کاپتان مارول و دیگر همراهان مارول خود نیز ارائه می‌دهد. در یکی از صحنه‌ها شکارچی در حال تمرین با کارول بر یک پرس نیمکت نشان داده می‌شود و نکته جالب این است که روی هر بشقاب هالتر نام فورج‌ول (Fogwell) نوشته شده است؛ نامی که برای طرفداران Daredevil آشنا است. بی شک نام فورج‌ول از باشگاه فورج‌ول گرفته شده است. یک باشگاه بوکس واقع در منطقه غربی منهتن که در دنیای مارول فقط با Daredevil مرتبط است. چرا که این باشگاه ورزشی محلی بود که پدر مت مورداک اغلب در آن تمرین می کرد. این اشاره موجود در بازی ممکن است سر نخ بسیار مهمی باشد که راز شخصیت بعدی میدنایت سانز را فاش می‌کند و یا اینکه فقط به عنوان یک ایستر اگ (Easter Egg) جزئی وجود داشته باشد. البته نام فورج‌ول تنها نام آشنا در این بین نیست. بر روی بنر‌هایی که در موزه‌ای در منطقه میانی منهتن دیده می‌شدند نیز نام Khonshu به کرات دیده می‌شد که خود اشاره‌ای بود به حضور شخصیت مون نایت (Moon Knight) در میدنایت سانز. پس احتمال حضور هر دوی این شخصیت‌ها تقریبا به یک اندازه است!

در این رابطه حدس‌های زیادی وجود دارد؛ شاید فیراکسیس گیمز تصمیم بگیرد که شخصیت نهایی میدنایت سانز را زودتر از این‌ها فاش کند، شاید نیاز باشد که بازیکنان برای فاش شدن کامل شخصیت نهایی بازی مراحل آن را تا انتها تکمیل کنند و یا شاید این ارجاعات به شخصیت‌های دیگر تنها برای نشان دادن پیوستگی دنیای مارول در این بازی باشد و طرفداران هیچ وقت شاهد حضور Dread Evil در بازی Marvel’s Midnight Suns نباشند!

بازی Marvel’s Midnight Suns مهر ماه امسال بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و در آینده یک ورژن مخصوص به نینتندو سویچ، قابل اجرا خواهد بود.

نظر شما در مورد این سر نخ‌ها و حضور Daredevil در بازی Marvel’s Midnight suns چیست؟ آیا دردویل در این بازی به جمع میدنایت سانز خواهد پیوست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا