#مهسا_امینی

هویت آنتاگونیست Resident Evil Village لو رفت + تصویر

این بازی احتمالا مانند Resident Evil 3 دارای بخش چندنفره خواهد بود

آنتاگونیست Resident Evil Village

اگر گمانه‌زنی‌های انجام شده توسط طرفداران صحت داشته باشد، کپکام هویت آنتاگونیست Resident Evil Village را فاش کرده است.

[در صورتی که می‌خواهید بدون هیچ پیش‌زمینه‌ی به تجربه‌ی بازی بنشینید، از خواندن ادامه‌ی متن خودداری کنید] اوایل سال جاری شمسی، گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شد که همگی به معرفی قریب‌الوقوع جدیدترین نسخه از سری بازی‌های رزیدنت اویل اشاره داشتند. اگرچه حجم و تعداد مطلب بالا بود اما کمتر کسی انتظار داشت کپکام در جریان رویداد آنلاین The Future of Gaming از Resident Evil Village رونمایی کند؛ زیرا مدت زیادی از عرضه‌ی Resident Evil 3 برای پلتفرم‌های هدف نمی‌گذشت. به هر حال، Village معرفی شده و قرار است ادامه‌ی داستانی که در Resident Evil 7: Biohazard آغاز شده بود را به تصویر بکشد.

کپکام اخیرا تصویری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که ظاهرا به هویت آنتاگونیست Resident Evil Village اشاره دارد. تصویر مورد بحث برای مدتی در صفحه‌ی استیم Village قرار گرفته بود و کریس رد فیلد را در حالی نشان می‌دهد که بخشی از صورتش به گرگینه‌های داخل بازی شباهت دارد. انتشار چنین عکسی این گمانه‌زنی را به وجود آورده که کریس قرار است آنتاگونیست بازی باشد. گروه دیگری از طرفداران نظر متفاوتی دارند. آن‌ها فکر می‌کنند او یکی از شخصیت‌های منفی داستان بوده اما آنتاگونیست نیست. عده‌ی دیگری هم اعتقاد دارند او همچنان شخصیت مثبتی بوده و اهداف خوبی را دنبال می‌کند. با این حال، برای دست یافتن به آنچه در ذهن دارد دست به کارهای پلیدی می‌زند. به بیان دیگر، این گروه از طرفداران کریس را به چشم یک ضدقهرمان می‌بینند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

طبق اطلاعاتی که تاکنون در دسترس قرار گرفته‌اند، داستان Resident Evil Village چند سال پس از Resident Evil 7: Biohazard جریان دارد. ایتن وینترز روزهای خوشی را در کنار همسر و فرزندش سپری می‌کند تا اینکه کریس ردفیلد به ملاقات او آمده و دست به اقداماتی شوکه‌کننده می‌زند؛ او ضمن کشتن فرزند ایتن، به سمت میا شلیک می‌کند اما قبل از رفتن، زخم‌هایش را می‌بندد. بعد از این اتفاقات، ایتن به روستای مرموز که لوکیشن اتفاقات اصلی است برده می‌شود. با در نظر گرفتن این جزئیات موجود، عده‌ای از طرفداران قرار گرفتن کریس در جمع شخصیت‌های منفی را پیش‌بینی کرده بودند. احتمالا تبدیل یک شخصیت همیشه مثبت به یک آنتاگونیست را باید به پای تلاش سازندگان برای ایجاد نوآوری نوشت.

تعدادی هکر چندی پیش به سرورهای کپکام نفوذ کرده و از این طریق به اطلاعات زیادی پیرامون محصولات این شرکت دست یافتند. اگر اطلاعات لو رفته صحت داشته باشند، Resident Evil Village مانند Resident Evil 3 دارای یک بخش چندنفره خواهد بود که با اسم رمز Dominion شناخته می‌شود. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از آن موجود نیست. در ضمن، هکرها ادعا کردند این بازی ترسناک در آوریل سال آینده (مصادف با فروردین یا اردیبهشت سال ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد. قبل از عرضه هم نسخه‌ی آزمایشی آن در دسترس قرار می‌گیرد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا