#مهسا_امینی

مصاحبه بازیگر ایرانی سریال Ms. Marvel + زیرنویس فارسی

ابرقهرمان مسلمان در مارول!

در ویدیو زیرنویس شده زیر می‌توانید شاهد صحبت‌های آرین مؤید بازیگر ایرانی سریال Ms. Marvel باشید که پیش‌تر او را در فیلم Spider-Man: No Way Home هم دیده بودیم.

در واقع سریال میس مارول قرار است تا شروع کننده راهی باشد که پیش‌تر نمونه آن را هرگز در سطح سینمای ۱ جهان ندیده بودیم؛ حضور یک ابرقهرمان مسلمان در میان شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول که کار آن هم توسط استودیو مارول انجام می‌شود!

کامالا خان (Kamala Khan) شخصیتی است که حدودا چند دهه پیش برای اولین بار در دنیای مارول معرفی شد و پیشینه او نکته‌ای است که نظر هر مخاطبی را به خود جلب می‌کند. در واقع کامالا یک دختر پاکستانی آمریکایی است که به گروه انتقام جویان (Avengers) ‌و بخصوص کاپیتان مارول (Captain Marvel) ارادت ویژه دارد. کامالا در هر شرایطی دوست دارد تا مثل کاپیتان مارول جان مردم را نجات دهد و به افراد کمکی کرده باشد، در حالی که خانواده مسلمان او بخش جالبی از داستان و سرگذشت این ابرقهرمان مسلمان هستند.

به همین دلیل نیز آرین مؤید که پیش‌تر به عنوان یکی از ماموران سازمان Damage Control در فیلم No Way Home حاضر شده بود، در ویدیو فوق حاضر شده و اظهار می‌کند که دیده شدن مسلمانان یکی از هدف‌های بزرگی است که شاید جهان افرادی که با سنت‌های آن آشنا نباشند را به شدت کنجکاو کند.

این بازیگر ایرانی سریال Ms. Marvel احتمالا در این سری جدید که به زودی از  شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شود، نقش همان مامور Department of Damage Control را بازی می‌کند اما هنوز مشخص نیست که چه ارتباطی را با شخصیت کامالا کان داشته و در زندگی ابرقهرمانی او چه نقشی را ایفا خواهد کرد.

سریال Ms. Marvel در تاریخ ۱۸ خرداد (۸ ژوئن)‌ اکران خواهد شد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا