1%
  • 0/10

قیمت آیفون در بازار ایران؛ تغییر لحظه‌ای بهای گوشی

آیا این گوشی‌ها در بازار ایران مشتری دارند؟!

قیمت آیفون در بازار ایران؛ تغییر لحظه‌ای بهای گوشی ۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
قیمت آیفون

قیمت آیفون در بازار ایران بیشتر از همیشه عجیب و نجومی است؛ رقم‌هایی که از ۱۲ میلیون شروع می‌شوند و در برخی مدل‌ها به حدود ۳۸ میلیون تومان هم می‌رسد.

با افزایش نرخ ارز، قیمت گوشی‌های موبایل هم به شدت روند صعودی به خود گرفته و این روزها شاهد اعداد عجیب و غریبی در بازار موبایل هستیم.

تا همین یکی دو سال پیش بود که قیمت گوشی‌های پرچمدار به بیش از ۵ میلیون تومان هم نمی‌رسید و اکثر کاربران استطاعت خرید این گوشی‌ها را داشتند و بسیاری حتی می‌توانستند سال به سال با معرفی گوشی‌های جدید، موبایل‌شان را تعویض کنند. اما این روزها قیمت‌های نجومی موبایل باعث شده تا بسیاری از کاربران گوشی‌هایشان را برای مدت زمان زیادی نگه دارند و اگر هم قصد تعویض و به‌روز کردن گوشی‌های خود را داشته باشند اصولا نمی‌توانند سراغ گوشی‌های پرچمدار و فلگ‌شیپ بروند و مجبورند به محصولات میان‌رده اکتفا کنند.

در این گزارش قصد داریم به قیمت آیفون در این روزها که نرخ دلار به بیشترین میزان خود طی سال‌های اخیر رسیده بپردازیم.

آیفون همیشه در رده‌ی گران‌ترین گوشی‌های بازار قرار می‌‌گرفت و حالا اگر به جدول قیمتی این مدل گوشی نگاهی بیندازید، متعجب خواهید شد.

آیفون ۱۱ پرو مکس با حافظه ۵۱۲ گیگابایتی امروز قیمتی معادل ۳۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارد که این نسخه شامل گارانتی می‌شود اما نسخه‌ی بدون کد این گوشی با قیمت ۳۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

آیفون ۱۱ پرومکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد و نسخه‌ی بدون کد آن را هفت میلیون ارزان‌تر می‌توانید تهیه کنید.

نسخه ۶۴ گیگابایتی آیفون پرو مکس هم با قیمتی معادل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و مدل بدون کد این گوشی ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

آیفون ۱۱ پرو نسخه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت خورده و نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی با قیمت ۳۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی این دستگاه ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

آیفون Xs مکس نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد و اما آیفون SE که جدیدترین محصول اپل و البته گوشی اقتصادی این برند به شمار می‌رود نیز با قیمت عجیبی به بازار ایران عرضه شده است.

نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی این گوشی در دو نسخه‌ی با گارانتی و بدون کد در بازار موجود است.

نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود و نسخه‌ی بدون کد این محصول اقتصادی اپل ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی هم با قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و نسخه‌ی بدون کد آن چهار میلیون ارزان‌تر است.

با توجه به لیست ارائه شده آیا شما حاضرید برای خرید آیفون‌های اپل چنین هزینه‌ای کنید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments