برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

نمایشگر آیفون 16 پرو 20% روشن‌تر از آیفون 15 پرو خواهد بود

نمایشگر آیفون 16 پرو 20% روشن‌تر از آیفون 15 پرو خواهد بود ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
نمایشگر آیفون 16 پرو

با توجه به جدیدترین شایعات پیرامون پرچم‌داران آینده اپل، ظاهرا آیفون 16 پرو نمایشگری با 20% روشنایی بیشتر در مقایسه با قبل خواهد داشت.

سری آیفون 16 قرار است به عنوان جدیدترین پرچم‌داران اپل، در سپتامبر امسال رونمایی و احتمالا در همین ماه هم به بازار عرضه شوند. در همین راستا طبیعی است که این روزها خبرهای زیادی را پیرامون آن‌ها،‌ به خصوص دو مدل پرو شاهد باشیم. گوشی‌هایی که امکانات آن‌ها قرار است به مراتب بیشتر از قبل باشد.

خبری هم که به تازگی شاهد انتشار آن بوده‌ایم، درباره نمایشگر آیفون 16 پرو است. خبری که بر اساس شایعات مختلف سر زبان‌هاست. اگر این شایعه درست باشد، قطعا نمایندگان جدید اپل در زمینه نمایشگر حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

نمایشگر آیفون 16 پرو روشن‌تر از نسل قبل خواهد بود

اینطور که از خبرها پیداست، اپل می‌خواهد بیشینه روشنایی آیفون 16 را چیزی در حدود 20٪ ارتقا داده و از 1000 نیت در حالت عادی در آیفون 15 پرو به 1200 نیت ارتقا دهد. البته این میزان روشنایی در زمان تماشای ویدیوی HDR نیست چون در این صورت، بیشینه روشنایی بسیار بیشتر خواهد بود.

هرچند اینطور که به نظر می‌رسد، بیشینه روشنایی سری آیفون 16 پرو در نهایت مشابه چیزی است که اکنون در سری 15 پرو شاهد هستیم. با این حال افشاگری که این خبرها را منتشر کرده، خیلی موثق نیست و از طرفی سابقه‌ی افشای اطلاعات درست را هم دارد. این یعنی حتما باید این خبر را در حد یک شایعه در نظر بگیریم.

البته خیلی هم تعجب‌آور نخواهد بود اگر اپل بیشینه روشنایی نمایشگر آیفون 16 را افزایش دهد. چون شرکت‌های اندرویدی این روزها در این زمینه پیشرفت خیلی به خصوصی داشته‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments