آیفون ۱۵ پرو مکس با یک فرورفتگی به کاربر تحویل داده شد؛ شما بودید چه می‌کردید؟

آیفون ۱۵ پرو مکس فرورفتگی

یک کاربر بدشانس بعد از اینکه آیفون ۱۵ پرو مکس خود را تحویل گرفت متوجه شد که یک فرورفتگی جزئی در آن وجود دارد که البته خیلی مشخص نیست.

آیفون ۱۵ پرو مکس یکی از گران‌قیمت‌ترین و بهترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار است که اپل آن را اواخر سپتامبر راهی بازار کرد. این گوشی در مدل پایه‌ی خود با قیمت ۱۲۰۰ دلار عرضه شده و اصلا ارزان‌قیمت نیست. در نتیجه آخرین چیزی که می‌خواهید بعد از خرید آن ببینید این است که مشکلی در شکل ظاهری آن وجود داشته باشد.

اما این اتفاق نفسگیر برای یک کاربر بدشانس رخ داده و او در حالی که با کلی ذوق و شوق آیفون ۱۵ پرو مکس خود را جعبه‌گشایی کرد متوجه فرورفتگی نامحسوسی روی فریم کناری آن شد. فرورفتگی که آمال آرزوی‌های او را خراب کرد. او به سرعت به ردیت رفت و تصویری از بخت بد خود را در این شبکه‌ی اجتماعی با سایر کاربران به اشتراک گذاشت. هرچند خیلی هم نگران به نظر نمی‌رسید!

بسیاری از کاربران بلافاصله پس از خرید گوشی و دیدن چنین فرورفتگی در گوشی آن را به فروشنده بر می‌گردانند اما اگر فروشنده این مورد را نپذیرد، فکر می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ این کاربر البته اصلا زحمت پس‌فرستادن آیفون ۱۵ پرو مکس را به خود نداد و گفت که وقتی قرار است آن را درون کیس قرار دهد، چه فرقی می‌کند روی فریم آن چه چیزی باشد. این خونسردی برای کسی که ۱۲۰۰ دلار پای یک گوشی داده واقعا جای تحسین دارد اما فکر می‌کنید اگر شما بودید چه می‌کردید؟

البته کاربران ردیت با فرورفتگی جزئی آیفون ۱۵ پرو مکس شوخی‌های زیادی کردند که یکی از آن‌ها گفته بود «این گوشی دیگر بدرد نمی‌خورد و آن را به من بده». برخی دیگر هم گفتند که با در نظر گرفتن این همه پولی که برای این گوشی باید پرداخت کنند، با چنین ضعفی اصلا آن را نمی‌پذیرند که به نظر می‌رسد مورد دوم منطقی‌تر باشد.

با این حال علف باید به دهن بزی شیرین بیاید که در رابطه با این کاربر ظاهرا همچین چیزی صدق می‌کند و او تصمیم دارد با خرید یک قاب محافظ، این ضعف کوچک و اعصاب‌خرد کن را پنهان کند تا مجبور نباشد همیشه به آن نگاه کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا