با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل دوم Invincible مشخص شد

قسمت ویژه از راه رسید

سرویس استریم آمازون پرایم در رویداد San Diego Comic-Con تریلر جدیدی را به نمایش گذاشت و تاریخ انتشار فصل دوم Invincible را اعلام کرد.

رابرت کرکمن (Robert Kirkman) با خلق سریال The Walking Dead شناخته می‌شود اما آثار شاخص دیگری هم در پرونده هنریش وجود دارد. یکی از آن‌ها، کمیک بوک شکست ناپذیر یا Invincible است که نخستین بار سال ۲۰۰۳ میلادی منتشر شد.

استودیو آمازون با همکاری پوینت گری پیکچرز سریال Invincible را تولید کرد و از طریق سرویس استریم خود در دسترس علاقه مندان قرار داد. این اثر بواسطه داستان، صحنه‌های اکشن، المان‌های احساسی و وفاداری به منبع اقتباس تحسین‌ها را برانگیخت و شرایط را برای ساخت فصل دوم مهیا کرد. در ضمن، داستان درباره مارک گریسون بوده که پدرش قدرتمندترین ابرقهرمان کره زمین به شمار می‌رود. زندگی عادی مارک ادامه دارد تا اینکه بعد از تولد هفده سالگی، قدرت‌های ابرانسانی او به تدریج آشکار می‌شوند.

آمازون در رویداد San Diego Comic-Con 2023 تریلری را به نمایش گذاشت و بواسطه آن، تاریخ انتشار فصل دوم Invincible را اعلام کرد. بر این اساس، قسمت جدید در تاریخ ۱۲ آبان (مصادف با ۳ نوامبر) به سرویس استریم آمازون پرایم می‌آید. قسمت‌های دوم، سوم و چهارم هم بصورت هفتگی از راه خواهند رسید. در ضمن، چهار قسمت پایانی فصل دوم برای انتشار در اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده و فعلاً تاریخ دقیقشان مشخص نیست.

همان‌طور که در پاراگراف پیشین اشاره شد، آمازون در کنار اعلام تاریخ انتشار فصل دوم Invincible یک تریلر هم منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و نکات مهمی را شامل می‌شود. در بخش ابتدایی ویدیو، مراسم فارغ التحصیلی از دبیرستان نشان داده می‌شود که مارک گریسون در آن حضور ندارد. این موضوع تایید می‌کند مارک نتوانسته میان زندگی عادی و ابرقهرمانانه‌اش تعادق برقرار کند. از دیگر نکات قابل مشاهده در تریلر می‌توان به عدم رضایت رهبر سازمان دفاع جهانی از مارک و بازگشت تعدادی از شرورهای قدیمی اشاره کرد.

تقسیم شدن فصل دوم Invincible به دو نیمه قطعاً خبر ناراحت کننده‌ای برای طرفداران به شمار می‌رود. آمازون که بخوبی از این موضوع خبر داشته، از یک قسمت ویژه به نام Invincible: Atom Eve رونمایی کرده است. این اثر روی شخصیت اتم تمرکز داشته و هم اکنون در دسترس قرار دارد.

فصل سوم سریال شکست ناپذیر در دست ساخت قرار دارد اما نمی‌دانیم چه زمانی منتشر خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا