فیلم کوتاه پسری با دوربین فیلمبرداری به جشنواره‌های بین‌المللی می‌رود

داستان پسری که قصد دارد فیلم بسازد

فیلم کوتاه پسری با دوربین فیلمبرداری به جشنواره‌های بین‌المللی می‌رود مهسا سپاهی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای ایران
پسری با دوربین فیلمبرداری

روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران می‌گوید، فیلم کوتاه “پسری با دوربین فیلمبرداری” در دو جشنواره‌های بین‌المللی نمایش داده می‌شود.

بعد از افتخار حضور فیلم ضد آب در جشنواره‌ی آمریکایی Humboldt Int’l و نمایش فیلم کوتاه سس اضافه در رویداد ساراسوتا، حالا نوبت به حضور یک فیلم ایرانی دیگر در دو جشنواره‌ی بین‌المللی رسیده است.

طبق اخبار منتشر شده از سوی روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پسری با دوربین فیلمبرداری قرار است در هشتمین دوره‌ی جشنواره MICE اسپانیا و پانزدهمین دوره‌ی جشنواره Biky کره جنوبی حضور داشته باشد. این فیلم کوتاه توسط امیرحسین تبت ساخته شده و داستان یک پسر بچه‌ی روستایی را روایت می‌کند که قصد دارد یک فیلم بسازد اما اطرافیانش او را جدی نمی‌گیرند.

مالک تبت، محمدمهدی تبت، سودابه یارمحمدی و مهدی تباسیده از بازیگران این عنوان هستند و امیرحسین تبت نویسنده، کارگردان، تصویربردار و تدوین‌گر پسری با دوربین فیلمبرداری است.

نمایش فیلم کوتاه امیرحسین تبت در تاریخ ۱۹ تا ۲۸ اردیبهشت (۸ تا ۱۷ می) در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم MICE اسپانیا خواهد بود. همچنین این اثر در تاریخ ۱۷ تا ۲۳ تیر (۷ تا ۱۳ جولای) در پانزدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم Biky کره جنوبی حضور خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا