فیلم ضد آب به جشنواره‌ی آمریکایی Humboldt Int’l می‌رود

داستان قربانی یک کودک‌آزاری

فیلم ضد آب به جشنواره‌ی آمریکایی Humboldt Int’l می‌رود مهسا سپاهی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای ایران
فیلم ضد آب

طبق گفته‌ی روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه ضد آب در پنجاه‌ و سومین دوره‌ی جشنواره جهانی فیلم Humboldt Int’l حضور پیدا خواهد کرد.

فیلم تازه‌ی داوود رضایی، به‌عنوان نماینده‌ی ایران در جشنواره‌ی فیلم Humboldt Int’l، دیده خواهد شد. باید بدانید در این جشنواره که هر سال برگزار می‌شود، هزاران فیلم برای بررسی فرستاده می‌شوند که در نهایت بین ۱۶۹ عنوان منتخب، نزدیک به ۳۰ فیلم اجازه‌ی اکران می‌گیرند. فیلم ضد آب جزو عناوین انتخاب شده برای اکران است.

داستان فیلم کوتاه ضد آب روایت زندگی مردی به‌ نام سیامک است که در کودکی قربانی کودک‌آزاری بوده و این اتفاق در زندگی‌اش تاثیر گذاشته است. او از لحاظ روحی آسیب دیده و هیچ‌وقت نتوانسته با گذشته‌ی آزار دهنده‌ی خود کنار بیاید و ماجرا را هضم کند. سیامک مدت زیادی با این مسئله درگیری دارد تا آن‌که بعد از گذشت بیست سال با فردی که باعث اتفاق تلخ کودکی‌اش بوده، روبرو می‌شود. از بازیگران این فیلم کوتاه می‌توان به حسین امیدی، محمدرضا مالکی، پدرام زنجانی، مهدی پارسا، امین حسینیون و مهرناز فقیهی اشاره کرد.

جالب است بدانید جشنواره‌ی Humboldt Int’l توسط دانشجویان اداره می‌شود. پنجاه و سومین دوره‌ی این جشنواره قرار بود در تاریخ ۴ تا ۸ اردیبهشت (۲۴ تا ۲۸ آوریل) برگزار شود اما به‌ خاطر شیوع ویروس کرونا، مانند بسیاری از برنامه‌های دیگر، دچار تغییراتی در نحوه‌ی برگزاری شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا