فیلم کوتاه سس اضافه به جشنواره‌ی ساراسوتا می‌رود

سس اضافه در جشنواره‌‌ی فیلم کوتاه کانبرا استرالیا هم حضور داشته

فیلم کوتاه سس اضافه به جشنواره‌ی ساراسوتا می‌رود مهسا سپاهی ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
فیلم کوتاه سس اضافه

طبق آخرین گزارش‌ها، فیلم کوتاه سس اضافه، به کارگردانی علیرضا قاسمی به جشنواره‌ی ساراسوتای آمریکا خواهد رفت.

با گسترش ویروس کرونا، رویدادها و جشنواره‌های بسیاری برنامه‌های خود را متوقف یا در برگزاری آن تغییراتی اعمال کرده‌اند. جشنواره‌ی ساراسوتای آمریکا هم قرار است تمامی فیلم‌های مدعی را به صورت آنلاین داوری کند و آثار برتر را هم به همین روش به اطلاع مردم و فیلمسازان برساند. این جشنواره در هفته‌ی پایانی ماه آوریل اجرا خواهد شد و جالب است بدانید که یک فیلم ایرانی کوتاه هم در این رویداد حضور خواهد داشت.

سس اضافه، اثر علیرضا قاسمی، توانسته به‌عنوان تنها نماینده‌‌ی ایران در بیست و دومین دوره‌‌ی جشنواره ساراسوتا اکران شود. همچنین این فیلم کوتاه موفق شده برنده‌ی تندیس بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگری جشنواره‌‌ی فیلم کوتاه کانبرای استرالیا شود و موفقیت‌های چشم‌گیری را ثبت کند. داستان سس اضافه، ماجرای یک بازیگر تئاتر است که ساعاتی قبل از افتتاح نمایشش دست به خودکشی می‌زند. او در دنیای مردگان فرشته‌ی شکمویی را ملاقات می‌کند و سعی دارد به دنیای زنده‌ها برگردد، اما موفق نمی‌شود.

لازم به ذکر است که این اولین موفقیت علیرضا قاسمی نیست و این کارگردان قبل‌تر با فیلم وقت نهار توانسته جایزه‌ی جشنواره ساراسوتا را به‌دست بیاورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا